Wpis z mikrobloga

Dwa lata temu weszła do kin ostatnia część przygód Jamesa Bonda z Danielem Craigiem w roli głównej. Film ma spoko momenty (misja na Kubie czy pościg w Norwegii), ale koniec wg mnie był fatalny - jak z jakiejś telenoweli.
I wciąż nie ma na ten moment następcy Craiga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#film #filmy #jamesbond
smialson - Dwa lata temu weszła do kin ostatnia część przygód Jamesa Bonda z Danielem...

źródło: 7966011.3

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smialson: po specter stwierdziłem że bond to straszne gówno na które już nigdy nie pójdę. Tak jak kiedyś wszyscy nabijali się z MI tak teraz moim zdaniem obie produkcję zamieniły się miejscami.
  • Odpowiedz
@smialson: nie lubię bondów z Craigiem. One byłyby spoko jako jakaś osobna seria filmów akcji ale nie James Bond. Odpalcie sobie dowolne przygody 007 z lat 60-2000. Czuć tą "komiksowość", humorek i ogólnie przerysowany klimat. Bondy z Craigiem już tego nie mają. Ostatnio ponownie oglądałem "diamenty są wieczne". No przepaść klimatu jest gigantyczna.
  • Odpowiedz
  • 10
@Plp_: Ja bardziej cenię ten powiedzmy "realizm" u Craiga, niż "komiksowość" i przerysowane klimaty. I tak samo mam np. z Batmanami. Zawsze u mnie Nolan > Burton w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: akurat jestem w trakcie maratonu Bonda i oglądam wszystko po kolei. Skończyłem właśnie Licencję na zabijanie z Timothym Daltonem. Póki co najlepszy. Dobry też był Bond z Lazenbym.
  • Odpowiedz
@smialson: po specter stwierdziłem że bond to straszne gówno na które już nigdy nie pójdę.


Spectre to było absolutnie największe gówno w historii Bonda, równocześnie z najlepszym i najbardziej trzymającym w napięciu "wstępniakiem". Pamiętam, jak podjarany byłem po tym wstępniaku i jaki totalnie zniesmaczony po seansie. Koszmarne dłużyzny, absurdalne "sensacyjne" odkrycie kim jest antagonista gdzie każdy się zastanawiał "kto to k* jest, w życiu gościa nie widziałem" i wiele durnych scen. Scena z Monicą Belucci tak idiotyczna i cringe'owa, że miałem ochotę wstać i to rozchodzić. Idealnie tego gniota podsumowali w "honest trailers" xD
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137 Skyfall ludzie wysoko oceniają głównie dlatego, że było lepsze od gniota QoS i jeszcze większego gniota Spectre po nim. Przy takim towarzystwie nietrudno błyszczeć xD
No i piosenka była przyzwoita, taka klasyczna bondowska.
  • Odpowiedz