Wpis z mikrobloga

Rosyjska rakieta iskander, Zobaczcie jakie to robi zniszczenie i te odłamki. Większe zniszczenie od himarsów no ale to dlatego że jedna rakieta iskander kosztuje 3m dolarów a jedna rakieta do himars 150k dolarów, Do tego himarsy mają wage 90kg a iskandery 500-700kg
W tej wojnie lubie oglądać filmiki z Rosyjskiej jak i Ukraińskiej strony, I zdałem sobie sprawe że zwykły żołnierz ma #!$%@? na polu bitwy.
( tak wiem Ameryki nie odkryłem ale wyobraź sobie że jesteś tam gdzies w tym lasku na filmiku, szansa na to że jakiś odłamek cie trafi jest cholernie duża.
Oglądałem też himarsy w akcji i powiem że i ci i ci mają #!$%@?.
filmik = https://www.reddit.com/r/UkraineRussiaReport/comments/16wdb3p/ru_pov_russian_iskander_missile_strike_in_the/
#ukraina #rosja #wojna #wideozwojny
  • 8
@AnonAnonowiAnonem no zniszczenie robi większe bo to zupełnie dwie różne kategorie pocisków o których mówisz i Himars mógłby wywalić trzy pełne salwy poniżej ceny jednego Iskandera. Mówiąc o Himarsach pamiętaj też że one mogą być wyposażone w różne wyrzutnie: 6 × MLRS  lub 1 × MGM-140 ATACMS lub 2 x PrSM

MGM140 to ważące ponad 1500kg pociski z głowicą o masie 160-560kg.

Himars w wersji tych mniejszych rakiet oferuje za to bardzo
emesc - @AnonAnonowiAnonem no zniszczenie robi większe bo to zupełnie dwie różne kate...

źródło: temp_file8866718987635672642

Pobierz
Głowica zawiera ponad 180.000 wolframowych kulek które szatkują wszystko


@emesc: Jeny kochany ;o Chyba odkryłem nowe hobby, Nie wiem czemu tego typu broń mnie bardzo interesuje i fascynuje. Lubie o tym ogladać.
''Mówiąc o Himarsach pamiętaj też że one mogą być wyposażone w różne wyrzutnie: 6 × MLRS lub 1 × MGM-140 ATACMS lub 2 x PrSM

MGM140 to ważące ponad 1500kg pociski z głowicą o masie 160-560kg.'''
O, tego nie