Wpis z mikrobloga

@marv0oo Przecież OF mogłabym prowadzić będąc sama, nie widzę żadnego powiązania. Po prostu to zbyt duża różnica wieku i stylu życia. Ja potrzebuję kogoś młodszego od siebie lub w swoim wieku i chaosu, a nie normickiego życia
  • Odpowiedz
@kleboldswaifu: ty serio małolotna jesteś.
Jak ty wbiłaś tu na wykop to wyglądałaś jak wrak narkotykowy, ludzie obstawiali czy prędzej się zaćpasz czy walniesz magika.
Potrzebowałaś takiego cieplaka jak Plazma żeby stanąć na nogi, ogarnąć czy z tego OFa wyżyjesz i jak już to wszystko zrobiłaś i się beciakiem znudziłaś, to poszedł w #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@marv0oo Przecież ja już od dawna byłam ogarnięta. Po czasie wyszło, że nie jesteśmy zgrani pod wieloma względami, więc związek się skończył. Na dobrą sprawę mogłabym przecież od początku mieszkać sama, nic by to nie zmieniło. Domyślam się, że pewnie nie byłeś nigdy w związku i nie wiesz jak to wygląda, ale mankamenty wychodzą po latach. W tym przypadku wyszło po trzech latach. Słabo ci idzie bawienie się w jakiegoś znawcę relacji
  • Odpowiedz
ale mankamenty wychodzą po latach.


@kleboldswaifu: jeśli ty potrzebujesz lat na to by stwierdzić, że gość jest spokojny, a ty potrzebujesz "chaosu" to bardziej niż chłopa potrzebujesz psychologa/psychiatry xD Takie rzeczy to się stwierdza w miesiąc, a nie w lata.
  • Odpowiedz