Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wybaczcie anonimowe, nie mam konta. Nigdy nie chodziłam po górach, a chciałabym pojechać samej chociaż na parę dni. Nie zależy mi na spektakularnych widokach i tych najbardziej uczęszczanych szlakach na których się korkuje, ale chętniej pojadę gdzieś gdzie będzie mniej ludzi. Dlatego prośba o polecenie polskich gór dla kogoś początkującego #gory #trekking #turystyka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim: teraz nigdzie wielkiego ruchu nie ma. Tylko że na jaką górę byś nie wchodziła to już są gorsze warunki pogodowe, szybko ciemno się robi, lepiej samej nie wchodzić. A jeśli chodzi o konkretne miejsce, to jedź tam gdzie masz najbliżej i wybieraj na wchodzenia niskie szczyty.
@mirko_anonim: wszystko oprócz Tatr Wysokich jest dobre w Polsce dla początkującego. Mój subiektywny wybór to Kotlina Kłodzka i wszystkie górki i pasma które są wokół niej. Bardzo klimatyczny teren bez ludzi, dzikość jak nie wiem co.

Nigdy nie chodziłam po górach, a chciałabym pojechać samej chociaż na parę dni.


Mam tylko nadzieję, że wiesz na co się porywasz, tzn nie mówię, że to jakaś podróż na księżyc, ale albo nocki w