Wpis z mikrobloga

@sesame0il: najllepsze jest to że gdyby widzowie wiedzieli jaka el Dupsi jest naprawdę to by całkowicie o niej zmienili zdanie - sporo mówiło się że z biegiem czasa pan lektor zdziadział, ale prowadząca to mega fałszywy człowiek - interesuje się byłymi uczestnikami HP tylko w sytuacji gdy sobie radzą w internecie, a gdy robione są sesje zdjęciowe z odchodzącymi uczestnikami to wychodzą tylko zdjęcia na których wygląda wyraźnie lepiej od pań
@kipman1: dziwne,bo za czasów młodości byla spoko koleżanką. Bardzo lubianą i otaczającą się mnóstwem znajomych. Do dnia dzisiejszego machnie ręką gdy widzimy się na mieście czy galerii. Napewno mocny,silny charakter ale ostatnią rzeczą o jaką bym ją posadziła to wywyższanie się.
@EfiePL: to samo :) miałam okazję poznać Klaudię i nie uważam, żeby była jakaś zakłamana, fałszywa, czy taka która wyżej sra niż dupę ma. Każdy ma swoje za uszami, ale to co pisze @kipman1,no nie zgadza mi się.
To, że ona chce wyjść dobrze na zdjęciu, to raczej normalne, bo to modelka
@kipman1: co prawda to prawda,już dość dawno pisała że El,Dupsi jest kiepska ma tyl w sobie zarozumialstwa ,nie ktryje wręcz pogardy w oczach patrząc na co niektórych graczy, sezonu na sezon jest gorzej i ona coraz gorsza ,
chyba to że jest prowadzącą to woda sodowa jej do łba uderzyła, uważa siebie za Boga Raju i widać wręcz jaką ma radość kiedy im może dwalaić niewiadomymi skutkami różnych decyzji
i masz
@EfiePL: @Hogataa26 @Amikamamy każdy może mieć swoje zdanie - ja ją znam jeszcze sprzed czasów telewizyjnych, wiem jak trafiła do telewizji oraz jak funkcjonuje w świecie mediów, a także znam smaczki z planu HP. To że ktoś komuś pomacha lub pozna kogoś w przypadkowej sytuacji nic nie mówi o człowieku, a to w jaki sposób funkcjonuje na co dzień lub zawodowo. Ja pisałem jak funkcjonuje zawodowo, biznesowo i na planie HP,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hogataa26: każdy może mieć swoje doświadczenia :) niektórym trudno uwierzyć że papież wiedział o pedofilii w kościele i nic z tym nie robił, a tobie ciężko uwierzyć że celebrytka w której otoczeniu byłaś może być czasami fałszywa dla osiągnięcia jakichś celów zawodowych - no nie żartuj :)))) Jeśli jest się wśród znanych celebrytów to czy chcesz lub nie musisz być fałszywa w wielu sytuacjach bo musisz dokonywać wyborów zgodnych z własnym