Wpis z mikrobloga

#programowanie #paytel czy ktoś z Was wdrażał bramkę płatności od Paytel?
Teoretycznie wszystko zrobilem dobrze, chce potestowac, ale w dokumentacji napisali, ze np. kody blik zaczynajace sie od 777xxx sa weryfikowane na serwerze testowym jako poprawne, a wszystkie (probowalem z dwadziescia roznych) zwracaja mi status platnosci odrzucony.
Podobnie z kartami, dali w zakladce assety pare kart ktore powinny byc poprawnie weryfikowane, a tu lipa.
Najchetniej bym skorzystał z tpay.pl albo czegos podobnego, ale Zleceniodawca twierdzi, ze Paytel jest 3x tanszy niz konkurencja + ze ma juz lokalnie terminale od nich... i tak się zastanawiam, czy jestem po prostu uprzedzony jakoś do nich, czy intuicja mi dobrze podpowiada.

Maila wyslalem do "opiekuna" ktory mi podeslal testowe dane autentykacyjne wczoraj wieczorem, doprecyzowalem dzis rano po 8, do teraz zero odpowiedzi, komorke mial wylaczona, a do poniedzialku juz sie do nich nie dobije. Chyba, ze polecicie taniego i sprawdzonego operatora płatności?

(Nie wiem jakie prowizje bierze paytel, ale jak przedstawilem mu oferte z tpay.pl gdzie chcieli 1,78% + 0,39zl za platnosci blikiem, no to stwierdził, że "3x drożej...")