Wpis z mikrobloga

najbardziej i tak bawi zawsze ta cienka granica między mocnym seksem a traktowaniem przedmiotowo kobiet, gargamela ex narzeka że ją niby szarpał i bił, a jak ją bił pewnie podczas seksu to jej się podobało na 100%, tak samo tutaj z pronciarzem, teraz laska jest pokrzywdzona i w ogóle tragedia jej się działa ale jak ją tam podduszał podczas ruchania na mefedronie to było fajnie, zawsze mnie to dziwi i bawi na raz XD, to jest takie przejście z agonii do euforii w ułamek sekundy

#gargamel #gonicarz #seks #takaprawda #logikarozowychpaskow #narkotykizawszespoko #polskiyoutube
  • 16
  • Odpowiedz
przecież laski fantazjuja o gwałtach


@Towarzysz_Pawulon: nie ma znaczenia.
Po pierwsze te co fantazjują o byciu zgwałconą widzą w swojej fantazji kogoś kto bardzo je podnieca, a nie ciebie przeciętniaka.
Po drugie fantazjować sobie nie znaczy że chcesz żeby to się wydarzyło w rzeczywistości, bo w fantazji nie ma skutków ubocznych jak choroby, ciąża czy ból.
A najważniejsze to nieliczny procent kobiet ma takie fantazję, ty pewnie zaatakujesz tą która fantazjuje
  • Odpowiedz
nie wiem po co kukoldzie piszesz coś w odniesieniu do mnie


@Towarzysz_Pawulon: bo komentujesz:

przecież laski fantazjuja o gwałtach

To znaczy że patrząc na kobietę widzisz kogoś kto fantazjuje o tym żeby być zaatakowanym i skrzywdzonym.
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi @ksanaru przecież to nie osoby z kosmosu tylko według badań to jedno z najpopularniejszych fantazji kobiet, czego dowodzą właśnie liczne produkcje dla kobiet typu 365, czy Greye

Nie wiem ile masz lat ale pewnie dawno nie miałeś bliższej styczności z młodymi laskami

A @ksanaru pewmie pierwsza z tymi kolorowymi włosami i borderem objawiającym się siedzeniem na wykopie szoruje śledzia do takich wizji
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: To jest twoja fantazja że kobiety masowo chcą być gwałcone, to nie jest kobieca fantazja. Oczywiście istnieją też takie (bawiłem się w BDSM), ale jeśli laska nie powiedziała ci jasno że ona chce żebyś ty ją przymusił do seksu, nie masz prawa jej gwałcić.
Nie obchodzi mnie co twój ulubiony polityk mówi. W cywilizowanym społeczeństwie pewnych granic nie przekraczamy.
  • Odpowiedz
w tym czasie pan Mokebe z Panem Habibim młucą Europejki nawet się nie przedstawiając


@Towarzysz_Pawulon: to prawda, Europa się zmienia i to bardzo szybko. Jednak przyszłości nie przewidzimy, a mimo że inni gwałcą ja nie chcę gwałcić.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: pracuje z młodzieżą w zasadzie więc dziś ostatnio, a te wymienione liczne produkcje to chyba fascynują ludzi bez doświadczenia, albo nie usatysfakcjonowanych swoimi doświadczeniami, ale racja jest jak dupa, każdy ma swoją
  • Odpowiedz
@ksanaru fajnie ze pracujesz a ja mam 22 lata i co chwilę mam styczność z tinderowkami, klubami, roksami, wszystkie nie mal rucha ta sama grupa ludzi co jest chamska ćpa, klepnie po dupie bez pytania itd

Potem oczywiście karynki płaczą jakie to biednie nie są wykorzystywane by po paru dniach skakać po innym sebie
  • Odpowiedz
@ksanaru trafiłem na wszystkie możliwe teraz jestem na medycynie, w liceum chodziłem do klasy z największymi bananami z jednego z największych miast w PL

Zmienia się jedynie to że bogata księżniczka nie weźmie patusa z jakimś gruzem tylko innego ćpającego banana z drogim autem
  • Odpowiedz
@ksanaru a no i przede wszystkim te wielkie 'laski na poziomie' tak samo szukają bolcow na tinderze chodzą ćpać po klubach, może jedynie nie ruchają się za kasę choć to nie reguła bo mam przyjaciółkę z rodzicami lekarzami co to robi tylko ze ma wysokie stawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: już rozumiem jakie to środowisko i skąd Twoje założenia, w takim razem bardzo się cieszę, że mieszkam na 'zacofanej wsi'. Nie mówię że nie ma tu takich ludzi, wszędzie są, ale skala tego jest zupełnie inna.
  • Odpowiedz