Wpis z mikrobloga

Jaki czołg premium za obligacje VIII tieru warto kupić dla kogoś powiedzmy początkującego?
Myślałem nad IS-6B. Jak grałem w wota z 8-9 lat temu to był jedną z popularniejszych premek, ale jak obecnie patrzę na parametry to wygląda słabo, szczególnie ten pancerz.
#wot #worldoftanks
  • 14
@kerri: Is6 nie jest najgorszy, ale musisz dosyć dobrze ogarniać, żeby robić nim przyzwoite wyniki i dobrze zarabiać, a co za tym idzie nie używać golda, więc dla kogoś początkującego nie byłby to dobry wybór i osobiście na twoim miejscu brałbym pod uwagę patriota albo liberte.
@romek898: Tylko, że ten patriot to ma działo co bije po 240 i nie ma zbyt mocnego pancerza więc musiałbym się nim dobrze pozycjonować a moja znajomość map to tragedia. Ten liberte nie wygląda źle w sumie, choć t103 rzeczywiście też dobry. Pytanie którym lepiej będzie się grało na wieże.
Myślałem nad IS-6B


@kerri: Nie.

grało na wieże


To Patriot, Liberte nadaje się tylko do trolowania czerwonych na kadłub.
Jadnak powiedzmy sobie szczerze, że za obligacje te premki to trochę odpady w obecnym mm. ¯\(ツ)/¯
@cooles: Tylko to 8 tier a działko ma 240 dmg. Mobilności też nie ma super. Ogólnie ma parametry po prostu jak niższy tier. W rzeczywistości wypada lepiej niż na papierze?
@Luko Lubię ale znowu się kłania kiepska znajomość map i miejscówek do kampienia.
Ogólnie to celuję też w skode t56 i 122tm w przyszłości jak się trafią za plny.
@kerri Niestety, ale nie ma ponadprzeciętnej premki do kupna za obligacje i tak naprawdę obojętnie co wybierzesz będzie miało swoje wady. Co do t103, on jest mega sytuacyjny i poza alphą nie ma żadnych atutów, więc lepiej jednak celować w coś innego.
@kerri: Mają podobną alphe, mobilność i poniekąd pancerz, choć mam wrażenie, że liberte jest bardziej dziurawiony jak ktoś wie gdzie strzelać. Patriotem prędzej pograsz na hulldowna i ciężej mu przebić wieże jak się bujasz, choć przy grze przeciwko 9 i 10 obydwa są papierowe. Liberte ma przyjemniejsze działo w porównaniu do patriota, który rzuca kartoflami nawet przy strzałach z bliska. Ogólnie to obojętnie co wybierzesz nawet poza tymi dwoma to raczej
@romek898: Dobra, a weź mi powiedz jeszcze jedną rzecz. Przerzucam załogę z t1 heavy (5 tier) na m6 (6 tier) i mi nagłe sporo procentów odjęło. Da się te załogi normalnie jakoś przerzucać między czołgami? czy to nie ma sensu i na każdym czołgu muszę od nowa szkolić załogę?
@kerri: jak przerzucasz załogę pomiędzy zwykłymi czołgami z drzewka to musisz ją przeszkolić, więc jeśli chcesz mieć np 6 i 7 tier w garażu to musisz mieć drugą załogę. Jedynie czołgi premium z żółtą nazwą w garażu mogą przyjąć załogę tej samej nacji, tylko musi być pod ten sam typ pojazdu. Czyli np załogę z T1 heavy możesz dać na patriota czy renegade, zakłądając, że layout załogi jest ten sam.