Wpis z mikrobloga

@Marek_Kodrat: W zeszłym miesiącu dostałem "pod opiekę" na tydzień kilkuletniego Dodga Ram 1500 (wymiarowo zbliżony do w/w SUV'ów). Właściciel powiedział mi, że jeździ nim tylko w długie trasy i po okolicy wsi gdzie mieszka, do miasta się tym nie zapuszcza.

Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem było pojechanie do centrum trójmiasta. Ja #!$%@?, dawno nie jeździło mi się gorzej samochodem niż wtedy. Widoczność tragiczna, bo nie widzisz absolutnie nic co jest bliżej
  • Odpowiedz
@Fracksh: no dlatego mówię że to auto potem stoi bo się nie da tym jeździć. Mało tego ludzie zdają sobie nagle sprawę że te auta wcale nie są takie wygodne i lepiej wsiąść w golfa albo Passata
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: Jeżeli mieszkasz w mieście czy na przedmieściach to tak, masz rację. Ale jeżeli mieszkasz w małym miasteczku czy już w ogóle na wsi, to taki typ samochodu jest mega. Wszystko zapakujesz, każdą przyczepę pociągniesz, widoczność jak z wieży strażniczej, łatwo i przyjemnie się wsiada (póki jesteś sprawny).
  • Odpowiedz
  • 0
@Fracksh: własnie mieszkam na wsi, mam rodzinke i to bedzie fajne rozwiązanie, plus no kurde zawsze chcialem miec amerykanska fure z slinkiem wiekszym niz europejskie 2.0
  • Odpowiedz