Wpis z mikrobloga

#hotelparadise czy tylko ja uważam że gdyby nie to, że Marvin od razu mówi, że ma relacje romantyczną, że nie szuka nowych to za nim by się ustawiały jak do Srocha? Jakbym miała do wyboru te dwie 'opcje' wcale bym się nie zastanawiała.
Ale może to dlatego ze dla mnie od początku Marvin był nr 1. Stracił po śniadaniu,ale potem znowu top top. A ten Sroch myśli, że taki zajebisty. Oprócz nich nie ma innego atrakcyjnego chłopa.
  • 9
@Dewasta: dla mnie sajmon to byl inny lvl. Przytakiwal na wszystko biborowi, zadnych klotni bo wiedzial ze chce stwarzac pozory relacji idealnej. A Marvin jednak często się spina z Mallu nie patrząc na to jak odbierze to grupa.
@agahej: mimo że blondyni nie moj typ to uwazam ze Marvin jest tam najprzystojniejszy, w moim typie bardziej Cipeł, a Sroch totalnie od razu przy wizytowce, gdy stwierdzilam ze to lalus i jeszcze pokaze rozki to moj stary byl zdziwiony, że tak go okreslilam bo byl pewien ze taki typ podoba sie laskom, a tu zonk, więc ja kariery w hp też długo nie zrobilabym bo od razu bym goscia gasila