Wpis z mikrobloga

Jestem ciekawy myślenia mirków. Gdybyście mieli do wyboru wybrać potencjalnie albo dziewczynę ze zdjęcia V1, która nie ma jakiś specjalnych 'walorów', ani nie jest jakąś oazą seksualności - jedynie co się rzuca w oczy to sympatyczny wygląd (ale to w sumie subiektywna opinia.) I do wyboru też jest w przeciwstawieniu jedna z dwóch różowych ze zdjęcia nr2. Którą mirki wybrałby jako swoją potencjalną dziewczynę/małożnke?

#logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill #ankieta #zwiazki
Pobierz Propagidator - Jestem ciekawy myślenia mirków. Gdybyście mieli do wyboru wybrać poten...
źródło: test324324

która?

  • V1 83.9% (245)
  • V2 16.1% (47)

Oddanych głosów: 292

  • 10
edynie co się rzuca w oczy to sympatyczny wygląd (ale to w sumie subiektywna opinia.) I do wyboru też jest w przeciwstawieniu j


@Propagidator: chcesz na żonę wybierać po zdjeciu babę? #!$%@?ło? szkoda majątku xd
Po zdjęciu to się wybiera na noc, ewentualnie kilkanaście nocy a nie na żonę...
@voldi: Akurat potrafię całkiem trafnie po samej mordzie w 85% trafnie ocenić kto kim jest, więc nie mów mi, że wygląd się nie liczy. Druga sprawa to ankieta do mirków, chciałem zobaczyć jak wyglądają moje obserwacje vs mirkowe i tyle, proszę się tutaj nie czepiać szczegółów.
hciałem zobaczyć jak wyglądają moje obserwacje vs mirkowe i tyle, proszę się tutaj nie czepiać szczegółów.


@Propagidator: Sugerujesz, że jesteś jedynym człowiekiem na ziemi, który posiadł taką supermoc?
Wiesz jaki to potencjał? ktoś z takimi umiejętnościami może swobodnie miliony kręcić.

Cóż, lubię piersi, pierwszej musiałbym zasponsorować operację i może być, druga ma już po operacji (30tyś w kieszeni), natomiast obrazki są w pełni tendencyjne, tak bardzo, że jednostki podatne na pranie
Sugerujesz, że jesteś jedynym człowiekiem na ziemi, który posiadł taką supermoc?

Wiesz jaki to potencjał? ktoś z takimi umiejętnościami może swobodnie miliony kręcić.


@voldi: Nic takiego nie napisałem, pewnie znajdzie się jakieś 0,1-0,5% ludzi podobnych, ale to tylko wynika z mojej skromności. Bo czasami mam refleksję solipsystyczne i wydaje mi się, że wszyscy ludzie są zbyt prości i tylko ja potrafię rozumieć to czego większość nigdy nie dostrzeże - ale to