Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Ja wiem, że to tylko takie pobożne życzenie... ale skoro Jacek twierdzi, że na pewno zobaczymy jakaś rozmowę między nimi (a do tej pory nie przypominam sobie, żeby coś takiego miało miejsce) to może ten durny Paweł jednak nie wyrzuci Łucji...

Nadzieja matką głupich, ale odpadnięcie na jednym rajskim Wiki i Łucji to byłoby jak dla mnie k.o.
ika_ - #hotelparadise Ja wiem, że to tylko takie pobożne życzenie... ale skoro Jacek ...

źródło: Draw Over Photo1695931155212

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hogataa26: ja to rozumiem, że on chce żeby ona potwierdziła, że mówi prawdę. Żeby zrobiła wyjątek, że nie odwołuje się do tego co piszą inni uczestnicy. (Nie wiem, nikogo z nich nie obserwuje, ale tak to zrozumiałam)
  • Odpowiedz
Ja mam takie małe marzenie żeby Jaca podszedł i poprosił Lucy żeby podeszła do niego na RR żeby mógł odpulić niewierną Grycankę w przypadku gdyby Oliwia miała immunitet/blokadę pary i połasiła się na sRocha
  • Odpowiedz
@ika_: odbieram to, jako prośbę o poparcie jego słów, że "wspierał" albo "reagował", a tak nie było (przynajmniej nie w tym, co widzieliśmy). Nie rozumiem, jak od osoby nękanej przez większą część programu można oczekiwać, że poprze/wesprze kogokolwiek, kto palcem nie kiwnął, jak jej się działa krzywda. A dlaczego? Ze strachu przed grupą. Wstyd tego wymagać, wstyd być takim człowiekiem. Na ten moment nie mam nic do Jacka personalnie, ale
  • Odpowiedz