Wpis z mikrobloga

Michał 26 Warszawa

Zgłoszenie 2a9320bca28a46d0 z dnia 2023-09-27 21:49:26

Imię: Michał
Wiek: 26
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Jestem niepoprawnym romantykiem, choć z coraz mniejszym zapałem, to wciąż wierzę, że odnajdę bratnią duszę, z którą będę mógł stworzyć dojrzały związek.
Jestem introwertykiem, łatwiej mi się rozmawia i otwiera w mniej licznym gronie.

Wygląd
170 cm, nie robię fikołków, zacząłem zapuszczać włosy, mam brodę i brzuszek, ale nie jestem spasiony, ćwiczę i jeżdżę na rowerze. :)

Zainteresowania
Muzyka - ale nie tylko delektowanie się jej słuchaniem. Gram w amatorskim zespole. Czasem zaśpiewam na karaoke, ale to raczej trzeba traktować jedynie jako ciekawostkę. Jestem miłośnikiem muzyki z lat 80/90. Nie znoszę disco polo i hip-hopu.
Lubię również pogrzebać w komputerach, od dziecka tym się zajmuję.

Czego oczekuję?
Przyjaźni i bliskości, które mogłyby się przerodzić w coś poważnego, dojrzałego. Chciałbym wspierać i być wspieranym, kochać i być kochanym. :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Spacer, jazda rowerem, wspólny film pod kocem, granie i śpiewanie, wyjście do rockowego baru, na koncert, planszówki.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - jestem agnostykiem, jeśli by mocno zależało drugiej stronie - w porządku.
Dzieci - może kiedyś, może wcale, nie mam na to parcia i nie myślę o tym na chwilę obecną
Używki - okazjonalnie alkohol

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 2
  • Odpowiedz