Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabecy medyczni, mam pytanie a w zasadzie to dwa. Ostatnio podczas wizyty u dentysty dentystka powiedziała mi że przy używaniu niektórych leków antydepresyjnych/przeciwlękowych czasem znieczulenie może nie działać. Tylko zapomniałem dopytać jakich konkretnie. Co mogła mieć na myśli? Mam teraz pregabaline, kwetiapine i escitalopram, powinienem o tym wspominać podczas wizyt czy to niekoniecznie o te chodzi?

Druga kwestia czego sie spodziewać na początku brania escitalopramu? Patrząc na efekty uboczne powinienem nosić ze sobą worek papierowy jak w samolotach czy nie jest tak źle? :D Czego sie ogólnie spodziewać po takiej mieszance jaką dostałem? #medycyna #dentysta #psychiatria #pytaniedoeksperta
  • 6
@Niewiemja: Powiem na moim przykładzie, ja dentyście zapomniałem powiedzieć w ogóle o lekach XD Pierwszego dnia wziąłem samą hydroksyzynę na uspokojenie, bo strasznie się denerwuje u dentysty. Dał mi znieczulenie było git.
Następnego dnia znowu przyjechał robić inny ząb, tym razem wziąłem swoje leki czyli bupropion + hydroksyzyna. Dostałem znieczulenie i prawie nic nie zadziałało. Nie wiem może źle coś podał? Ale wątpie wydaje mi się że to przez bupropion
escitalopram - na mnie w ogóle nie działał


@lukiboss: No powiem Ci że dzisiaj dopiero zjadłem pierwszy raz i nie moge powiedzieć że nie działa. Nie wiem czy tak to powinno działać ale czuje sie dość mocno spizgany :D