Wpis z mikrobloga

Ale ta gra jest #!$%@?, od dawna nie gram rankedów tylko ARAMy ale poprzednio miałem platynę to #!$%@? do mojego teamu daje 2x brąz i 2x żelazo a do przeciwnego 3x szmaragd i 2x platyna. No #!$%@? jaka to przyjemność grać jeśli twój team robi po 0/20?
Najlepsze, że to nie pierwszy raz, co drugą grę tak mam.

#leagueoflegends
  • 7
  • Odpowiedz
do mojego teamu daje 2x brąz i 2x żelazo a do przeciwnego 3x szmaragd i 2x platyna


@Kupamilosci: bo teamy są dobierane po ukrytym MMR a rangi są tylko żeby ładnie wygladać w profilu, kurtyna.
  • Odpowiedz
  • 0
@foxbond: czyli mój ukryty MMR jest na tyle wysoki żeby mi #!$%@?ło żelaza grające 0/20 a w przeciwnym teamie ludzi na platynie którzy ogarniają grę? Czy mój MMR jest tak niski że daje #!$%@? przeciwników żebym nigdy go nie podbił xD?
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: Pewnie byli razem w party, więc jak są dwa Emeraldy i trzy brązy to policzy że średnio gold i takich szuka.
Ja regularnie normalne gram na Diamenty, co 10 gier Master się trafi, raz nawet Chal - i to wygrałem linię na niego xD
  • Odpowiedz
  • 0
Pewnie byli razem w party, więc jak są dwa Emeraldy i trzy brązy to policzy że średnio gold i takich szuka.

@Paranoija: ale to w moim teamie były same brązy a tam szmaragdy i platyny xD
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: dlatego przerzuciłem się na #worldofwarcraft
Stwierdziłem, że nie ma głębszego sensu grać w grę, gdzie +25 lp/-25 lp bez względu na to jak ci naprawdę poszło i gdzie twój los zależny jest od jakiegoś feedera/trolla, który ma gorszy dzień.
Już samo community to ogromna różnica w grze (wystarczy popatrzyć się na tagi tu na wykopie).
Jedyne co robię to gram raz na jakiś czas rankeda, żeby mieć nagrody pod koniec
  • Odpowiedz