Wpis z mikrobloga

Mireczki, ciekawy jestem co myslicie bo ja jestem zielony. Chciałbym kupić sobie jakiś zestaw audio do malego salonu. Nie będzie napędzał żadnych imprez ale głównie do odsłuchu muzyki, radia internetowego w tle, filmy ogladam raczej ze słuchawkami.

Zastanawiam się w co lepiej iść. Używany za kilkaset zł wzmacniacz SONY, Technics itp z tych starych wież z lat 90 do tego jakiś zestaw 2 niewielkich kolumn. Tutaj fajnie byłoby mieć coś oryginalnego do kompletu ale to muszę wejść w temat bo nie wiem na ile takie kolumny używane jeszcze posłużą. No i jakiś adapter bluetooth.

Albo zwykły zestaw aktywnych kolumn 2.0 w stylu Edifajera z wbudowanym wzmacniaczem i bluetooth w podobnej cenie w jakiej zestawiłbym taki używany zestaw jak wyżej.

#pytanie #hifi #elektronika #cokupic
#audio #wieza #wzmacniacz #glosniki #rtv #gimbynieznajo #retro
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@dzieju41:

tak mniej więcej liczę max 400zł za używany wzmacniacz, 150zł adapter audio bluetooh(ten typowy logitecha 980 ale też nie jestem w temacie), no i używane kolumny w dobrym stanie albo zregenerowane? ile mogą kosztować ok 300zł? Chciałbym nie wydać więcej niż 800 - 900zł.
  • Odpowiedz