Wpis z mikrobloga

@Wraczek: zarząd odpowiedzialny za igrzyska europejskie nadal istnieje i pobiera wypłaty, więc nikt im nie zarzuci, że nic nie robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wraczek: to nie o wątpliwości chodzi a o brak emocji. I ja to pytanie wyżej pisałem bez negatywnego bagażu emocjonalnego, bez tezy. Serio, po prostu ten temat mnie ciekawi, śledzę go i staram się łapać wszystko zewsząd.
  • Odpowiedz
@Wraczek tak panie Januszu, dla pana nasza partia zorganizuje krzyska letnie i zimowe i mistrzostwa w siatkówkę i także w piłkę nożną też, żeby pan miał co oglądać w telewizorku po wiadomościach, ba, nawet proszę pana karnawał z Rio przeniesiemy do Koziej Wolki dla pana i dla żony pana także tylko proszę głosować glosowac wie pan na kogo.
  • Odpowiedz
@Wraczek po czym wszystkim? Do takiej inwestycji etap planowania i przygotowywania przed rozpoczęciem budowy to ogrom roboty. Zobacz ile lat wcześniej zaczyna się inwestycję zanim koparki wjadą budować autostradę. Poza tym jestem przekonany że cpk jest robione pod wojsko żeby Amerykanie mieli możliwość wydajnej rotacji wojska. Teraz dawaj argumenty, że cpk to wał.
  • Odpowiedz