Wpis z mikrobloga

Znajdę w kwocie ~2k jakiś nieduży telewizor (40-43 cale) niebędący kompletnym paździerzem? Głównie do smart TV, więc dobrze byłoby żeby system i funkcje internetowe działały sprawnie, najlepiej Android TV, cała reszta ma znaczenie drugorzędne, bo i tak wiadomo że cudów nie będzie w tym budżecie. Oczywiście im taniej tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#telewizory
  • 5
  • Odpowiedz
@Vaerlin: od razu mówię że nie jestem ekspertem. kupiłem rok temu samsunga series 7 czy jakoś tak i sobie chwale, youtube śmiga, xboxa jak podłączyłem też śmigał, ziomek też ma samsunga ale jakiś inny większy i wszystko u niego tak jak należy.
  • Odpowiedz
@Vaerlin: Nie kupuj nowego. Zamiast tego poszukaj dobrego uzywanego LCD Panasonic i do tego przystawkę nVidia Shield z androidem (tez starsza). Spokojnie zamkniesz sie w 2K ze wszystkim i bedziesz mial swietny obraz na lata. Ja kupiłem tak 5 lat temu AX800 i chyba tylko w oledach widzialem rownie dobra czern i jakość obrazu.
  • Odpowiedz
@Vaerlin A ja bym na twoim miejscu kupował tylko i wyłącznie nowy. Tv się psują na potęgę i gwarancja to mus imo. Sam mam Philipsa 65 cali za 1800zł i jestem zadowolony z jakości obrazu. Funkcje Smart co prawda działają w nim tragicznie, dlatego mam też android boxa
  • Odpowiedz