Wpis z mikrobloga

@Polnischefuhrer: nic poważnego. Nie od dziś dorośli faceci lecą na małolaty. Które nie oszukujmy się ale jeśli chodzi o cielesność biją na głowę stare baby po 30. Nic im nie zwisa, wszystko na swoim miejscu no i często słuchają się bardziej niż starsze różowe. Więc starsi faceci szukają po prostu keksu. Czy obrzydliwe? Może. Czy tak powinno być? Wydaje mi się, że nie. Takie dziewczyny dopiero rozwijają się emocjonalnie i potrzebują
@Polnischefuhrer: ja byłem z laską 15 lat młodszą i możesz mi naskoczyć, wielce oburzony moralizatorze. Stare prukwy nie robią takich szpagatów w łóżku, wiele się od niej nauczyłem. Traktowałem ją tak jak każdą kobietę - z szacunkiem i miłością. Problem tkwi w tym że analizujecie życie jakichś guwnoludzi pseudocelebrytow bez zasad moralnych, rozumu i godności. Taki gorgamel to by krzywdzil stara tak samo jak młodą bo ewidentnie typowi zaszkodziło lewaczenie, zaburzony
@Ulany_Utopiec: ja nie wiem jakich wy macie pojęcie o dziewczynach że uważacie ze 25-35 lat to już stare baby z zwisającymi cyckami... Może takie tylko was chcą? Zdziwili byście się jakie dziewczyny mają krągłości gdy są starsze xS A starsze kobiety to często bagaż emocjonalny i dojrzałośc, której próżno szukać u małolaty... Zasada jest prosta: chcesz dojrzałości i stabilnego związku to nie szukaj w dzieciach.
@Polnischefuhrer: W sensie chłopom cały okres dojrzewania wpaja się, że są gorsi, muszą czekać i dziewczyny to wolą starszych, a gdy mają już możliwość wejścia w układ z młodą dziewczyną to jest to obrzydliwe?
Nie bardziej niz inne formy rozwiązłości w których społeczeństwo dostrzega nawet zalety.
I 14, 15 czy 16 latki to nie dzieci. Często to większe #!$%@? niż eskorty z dubaju.
I nwm co zmienia to, ze za 10
@SzlugShaker:

a bo ma niski przebieg?


Czyli wychodza kompleksy i niskie poczucie wlasnej wartosci - strach przed tym, ze kobietka wie juz co i jak mozemy byc niewystarczajacy dla niej.
Ergo wychodzi glowny problem tego typu zwiazkow, czyli celowy dobor partnerki, gdzie glownym kryterium jest to zeby nad nia górowac.
@Polnischefuhrer: A co wartościowego chce tworzyć kobieta z 5 chadem z Tindera w tym miesiącu?
Przeciez lewacy cały czas pieprzą, że mamy się nie wtrącać do tego jak dwie samostanowiace jednostki się bawią.

Ja uważam, że społeczeństwo powinno się wtrącać i np zdrada w małżeństwie powinna być karana więzieniem, ale ja to jestem zacofany i niewspółczesny.
@bartek-andrzejewski99994: sorry ale nie kręcą mnie krągłośći bab po 30 xD mój przedział to jest 20-28 lat. Tylko z takimi się umawiam i nie szukam, żadnego związku na stałe. 2-3 miesiące i wymiana bo mnie szybko nudzi bycie z jedną i tą samą. @PorcelanowyLis: bez przesady, że zdrada ma być karana więzieniem. Ale jeśli jedna strona zdradzi to powinnien być z automatu rozwód z orzeczeniem winy danej strony a także