Wpis z mikrobloga

WYZWANiE PLASTYCZNE - EDYCJA 9/23 - WYNiKi

Temat pracy: "miasto przyszłości".

Co prawda termin glosowania minal, ale błąd wykopu, albo rumun zdecydował, że głosowanie trwa.

Dziękuję twórcom i głosującym.

Za najlepszą pracę uznano dzieło @smiech2

Gratuluję i do zobaczenia w grudniu.

Link do pracy:
https://wykop.pl/wpis/72860941/wyzwanieplastyczne-tworczoscwlasna-rysujzwykopem-m

#rysujzwykopem #malujzwykopem #tworczoscwlasna #glupiewykopowezabawy #rysunek #rysowanie #grafika #digitalpainting #sztuka #akryl #art #wyzwanieplastyczne #zainteresowania

Wkurza mnie ten moj nik pod rysunkiem, ale wykop mobilny nie pozwolił mi wrzucic pobranej pracy, więc musialem zrobic printscreen.
erebeuzet - WYZWANiE PLASTYCZNE - EDYCJA 9/23 - WYNiKi

Temat pracy: "miasto przyszło...

źródło: 1000000759

Pobierz
  • 15
nie wiem. Ale Pani i tak bywa raz na dwa miesiące


@erebeuzet: Ej no bez jaj - w listopadzie też musi coś być! Może po #inktober będziemy rozgrzani i znajdą się nowi chętni do zabawy.

I jedno pytanie - jak to się stało, że był zdaje się remis, albo nawet 3 miejsca pierwsze po około 11 głosów (w sumie jakieś 50 oddanych), a teraz nagle 1500 głosów poszło?
Ale Pani i tak bywa raz na dwa miesiące


@erebeuzet: słuchaj nie kokietuj jak baba, jak nie chcesz robić to nie rób, nikt cie nie zmusza, a tylko tak irytujesz, a może będzie może nie będzie, może znowu za 2 lata sie zrobi. Może to tylko ja, nie lubię takiej niepewności