Wpis z mikrobloga

@metalowy_pasterz: Ale ja nie mówię o tej konkretnej sytuacji, tylko o ogóle, ale bezsensu jest dawać jakieś kamerki od 200km/h bo każdy samochód +2005 rocznik wyciśnie 200, no chyba, że mowa o jakiejś Yaris 1.0 to ok. Prostując, chodzi mi o sam ogół, że według polskiego prawa ten co jest na pierwszeństwie zawsze jest wygranym w porównaniu do tego co ma drogą podporządkowaną, niezależnie czy będzie wyprzedzał na ciągłej, jechał w
@skdmaskoilopll serio? Tobie się wydaje,że jakakolwiek partia polityczna kieruje się etyka i nie wykorzysta czyjejś śmierci? Współczuję naiwności.. kiedyś się może wyleczysz z wiary w polityków
@huey: dla obywatela panstwa ktore ma zaledwie cztery autostrady na krzyz przy czym na przyklad taka a4 w okolicach wroclawia nie ma nawet pasa awaryjnego to faktycznie jadace szybciej auta moga byc czyms zaskakujacym a pprawidlowa ocena odleglosci i rerakcja na mrugajacego szybkiego #!$%@? tez podlega watpliwosciom.

na zachod od odry ludzie #!$%@? nawet i 400kmh po autostradach i jest wszystko git :)
@danoneek a właśnie, że tak jest, a ty chyba musisz sprawdzić czy się przypadkiem nie zesrałeś jak się tak piekliłeś przy tej klawiaturze. Niedawno skazano kierowcę ciężarówki, który przez swoją nadmierną prędkość spowodował czyjąś śmierć. Ciekawe skąd bierzesz to wymuszenie pierwszeństwa, bo póki co nic nie świadczy o tym, żeby kierowca Kia wymusił.
@grzypAtomowy:
Ale jak polskim Floydem, czy oni kogoś pobili, okradli i ćpali? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pis tak urobił Polskę, że dziś nie jesteśmy zdolni do protestu. Kto przymykał 100 razy oczy na afery, nie ma siły mentalnej ruszyć dupę za 101 razem.
Trzeba było nie obśmiewać protestów KOD, mimo że za nimi nie przepadalem, to nie krytykowałem, a nawet na 1 proteście byłem. Potem czytałem
@morgiel:

to że był wczesniej przestępcą nie ma znaczenia podczas samej sytuacji niczym nie zawinił wcale nie płacił fałszywymi pieniędzmi a bycie naćpanym nie sprawia że można cie zabić, policjant po prostu przekroczył swoje prawa podczas tego zatrzymania


niby tak, ale nie do końca, ponieważ z tego co się orientuje fentanyl bardzo wpływa na oddech itd. więc możliwe że rzeczywiście nic by mu nie było gdyby nie był naćpany, ale nie
@Sinti a to nie było tak że koroner stwierdził uduszenie i że środki które miał Floyd w sobie nic nie zmieniły tylko nacisk kolana na szyję go zabił? środki miały niby wpływ na atak paniki Floyda ale na samą śmierć nie, tam były na początku jakieś dymy z tym że są dwie autopsję i że niby jedna była wynajęta przez rodzinę i one niby się różniły ale inni mówili że się nie
Rodzinka z kijanki powinna stać się polskim floydem


@grzypAtomowy: o ile dobrze kojarzę ta rodzinka to nie byli naćpani murzyni, więc julki nawet palcem nie kiwną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiscie ze nie popieram zapoerdalania ale zachowanie wykopków jest karygodne. Jedyne co tu jest godne potępienia to kolesiostwo i próba tuszowania sprawy. A kwestia wypadku najpierw powinna być rozwiązana zgodnie z@prawem przez niezależne organy ścigania .


@Notes: Smutna sprawa, odniosę się do niej w poniediałek.jpg. xd
@Mapa85: tym bardziej, że zajmuje się tym prokuratura w Piotrkowie Trybunalskim. W Łodzi masz piękne ZOO. Tam jakieś spanie w hostelu czy może w akademiku za 40 złotych też znadziejsz. Serio, bez żartów. Także jedź.

Choć tragiczny to jest jednak tylko wypadek. Jeśli rozpatrywać, że oni tam będą jakoś wpływać no to chyba w Łodzi mają więcej kontaktów niż w Piotrkowie, więc przenoszenie do Łodzi byłoby bez sensu.