Wpis z mikrobloga

@CherryJerry Spoko to było jak on napisał anty-Ukraniskiego posta jako swój pierwszy wpis XD doceniam typa Był na wykopie tylko 1h 31m a już wiedział co to jest fajnopolactwo i to w tym w znaczeniu co się używa na wykopie bo "Fajnopolak" znaczy tak naprawdę coś innego niż synonim Ukrofila no i rzecz jasna już wiedział o tym że ludzie (w tym ja) stawiali anty-Ukraińskie meny kiedy ryzyko dostania za to bana
power-weak - @CherryJerry Spoko to było jak on napisał anty-Ukraniskiego posta jako s...

źródło: temp_file176016028360632792

Pobierz
@Smarek37: Nawet nie wiedziałem że to tak wygląda ale teraz już wiem dzięki Bardziej mi chodziło o to że zielonki na praktyczne wszystkich tagach szczególnie na takich tagach jak Ukraina czy Rosja mają mniejsze zaufanie z strony innych do nich bo nowy=potencjalny troll lub ktoś inny. A taki pomarańczowy raczej już ma jakieś zaufanie innych użytkowników bo nie jest nowy
@power-weak: ja to wiem z autopsji bo kiedyś miałem perma na innym koncie i każda próba powrotu na zielonce na jakiś popularnych tagach to był ban xd. Więc trzeba się było dogadać i wrócić legalnie bez kombinowania. Niektórzy się bawią w jakieś zagłuszanie adresu i wtedy dupa nie wyłapią ale ja kwa za stary jestem na taką dziecinadę xd