Wpis z mikrobloga

@bastek66:

Frieren,
Apothecary Diaries,
100 Girlfriends,
Pluto,
Undead Unluck,
Kimizero,
S-Rank Musume,
iM@S Million Live,
Shut-In Vampire,
Tearmoon Empire,
Butareba,
Dekoboko Majo,
Overtake,
Ikenaikyo,
MF Ghost

i drugie tyle kontynuacji
@bastek66: -Tokyo Revengers (chociaż już chyba bardziej z tego, że po prostu jak obejrzałem te dwa sezonu, to już skończę)
-Dr Stone
-Goblin Slayer (jak w końcu zabiorę się za 1 sezon)
-Eminence in the Shadows season 2
-Kimizero
-Hyakkano (bo jakaś haremo-parodio kreacja musi być)
-Ragna Crimson
-Saihate no Paladin season 2
-Spy x Family season 2
-Shield Hero season 3 (też już chyba z powodu obejrzenia dwóch poprzednich, kto
@bastek66: 31 pozycji, z czego zaliczę może 3 na krzyż biorąc pod uwagę że z tego sezonu póki co skończyłem jedną serię (Suki na Ko ga Megane wo Wasureta), a na bieżąco jestem tylko z dwiema innymi (Helck, Dekineko) i poleciało 8 dropów i 9 holdów, które jak już to będę zaczynał od początku (pewnie nigdy), więc z lata pozostaje 7 serii które jeszcze przetrwały i
Pobierz tamagotchi - @bastek66: 31 pozycji, z czego zaliczę może 3 na krzyż biorąc pod uwagę ...
źródło: screencapture-myanimelist-net-anime-season-2023-09-26-19_55_02
@bastek66: Dead Mount Death Play, Pluto i Scott Pilgrim się najbardziej nie mogę doczekać. Pewnie zobaczę większość innych, ale poza może Under Ninja to nie wygląda nic na niespodziewany hit.
@bastek66: już nawet na ciekawe opisy nie da się patrzeć. Sugerowałem się ciekawym pomysłem Helcka, a dostałem generyczne fantasy i to nie był jedyny rozczarowujący tytuł z lata. Obejrzę pewnie:

Tokyo Revengers s3 - niby najlepszy arc, a i tak jestem na bieżąco i mimo trochę nielogicznej fabuły jakoś przyjemnie mi się to ogląda
Spy x Family - chyba obejrzę, ale waham się, bo jeśli nadal to ma być do bólu