Wpis z mikrobloga

  • 0
@wieszjo: No potwierdzili związek w 2018 jak miała 18lat, ale paparazzi mieli już jakieś dawniejsze zdjęcia jak się spotykali. W sensie ja nie uważam to za nic złego, chodzi mi tylko o przykład bo ten tag nieźle odleciał ostatnio xD
  • Odpowiedz
@Nafaros: a tak w ogóle to gdzie się pojawiły te zarzuty o grooming do Gargamela? bo z filmiku tej laski to chyba nie wynika, tzn. są tam oczywiste zarzuty o znęcanie się psychiczne i fizyczne, ale nie pamiętam, żeby to ona sama mówiła coś o groomingu
  • Odpowiedz
  • 0
@edenmar: Po prostu wyśmiewam, zobacz sobie na twittery, facebooki. Nawet pod post wyjaśniający gargamela, co drugi wpis, że jest groomerem xD
  • Odpowiedz
@Nafaros: ja tam nie mam nic przeciwko żeby mezczyzna w dowolnym wieku sie spotykal z kobietami 16+, nie jest to dla mnie w zaden sposob ochydne. Wiele kobiet w tym wieku już traci dziewictwo. Nie ma w tym również żadnych zapędów pedofilskich, bo osoba w tym wieku jest fizycznie i płciowo dojrzała. Ja osobiście sobie takiego związku nie wyobrażam, bo o czym miałbym k---a rozmawiać z 16 latką xD ale
  • Odpowiedz
Nawet pod post wyjaśniający gargamela, co drugi wpis, że jest groomerem xD


@Nafaros: bo juleczki wszystko s-------ą. Grooming to uprawiają księża urabiając sobie 12-letnich ministrantów na ruchanie, a nie k---a Gargamel wobec 17-letniej dziwki z borderem. Co nie zmienia faktu, że mamy tam cały rząd manipulacji i istny festwal s----------a Kubusia.

Teraz spotkać 17-letnią dziewice to nielada sztuka, a tutaj jakiś zjeb pisze o groomingu.
  • Odpowiedz
@Nafaros

Groomer to osoba, która manipuluje sporo młodsze, mniej doświadczone osoby, żeby je wykorzystać. Problem w tym, że takie 16-letnie dziewczyny są już dzisiaj często bardziej doświadczone w relacjach damsko-męskich niż taki przeciętny facet 20lat+ xD

Ale to i tak jest nieważne, to czy jesteś groomerem w oczach społeczeństwa zależy głównie od twojej aparycji.
  • Odpowiedz
Problem w tym, że takie 16-letnie dziewczyny są już dzisiaj często bardziej doświadczone w relacjach niż taki przeciętny facet 20lat+ xD


@Slavcel: Mylisz przeoranie z doświadczeniem, 16 latka nie jest jeszcze w pełni rozwinięta emocjonalnie i strata chłopaka dla niej to czasami strata całego "życia". Co potem kończy się głupimi reakcjami jak pójście w u----i czy dalsze tango. To samo dotyczy oczywiście 16 letnich chłopców. To nie czas na związki
  • Odpowiedz
@Iskaryota

Ale co to za argument? To strata chłopaka rówieśnika już nie będzie bolesna? 16-latek nie może być dużo bardziej rozwinięty pod każdym względem od 16-latki? Ludzie są różni.
  • Odpowiedz
@Slavcel: Powiedziałem, że dla takiej osoby, już pomijając płeć, w wieku 16 lat strata partnera, lub groźba utraty jest tak przerażająca, że są w stanie zrobić głupie rzeczy. W przypadku jak oboje mają 16-18 lat to są na równym poziomie. W przypadku dużej różnicy wieku przychodzi uwaga doświadczenia, cynizmu, gotowych słodkich słowek i innych czynów które wabią młody umysł. Dla mnie każdy związek 16-18 z 25-30 jest krzywo odbierany. To
  • Odpowiedz
@Iskaryota

Nie zgadzam się z tobą, że są zawsze na równym poziomie. Takie przypadki są mocno indywidualne. Jedni dojrzewają dużo szybciej, drudzy dużo wolniej. Można ustalać jakaś średnią, ale na bazie średniej w tym przypadku nie można stwierdzić faktów i kogoś oskarżać. "No przeciętny starszy jest bardziej rozwinięty, znaczy, że w każdym przypadku tak jest" - bzdura.
  • Odpowiedz