Wpis z mikrobloga

@XYZ91: o różnych pierdołach gadałem w pracy czy to druciarstwie budowlanym czy historie o wojsku ale tego tematu to bym nie poruszył bo by patrzyli na mnie jak na debila, przy tym historie z wojska januszy wydają się nawet wiarygodne
@GrubyPrezes: Tzn co ? Pokazuje wpisy broniące domniemanego pedofila i ludzi piszących o tej malolacie, że szonisko, że wiedziała co robi, że takie łebki jak ona wtedy to już mają cycki i wgl niektóre to już wyglądają na dorosłe xDD i myślisz, że chłop 40/50 czy 60 lat co o tym powie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam 32 i jak to czytam to mnie żenada
@XYZ91: Masz rację ale nie do końca. Ja mam 28 lat i faktycznie jak miałem te 14 czy nawet 18, jak chodziłem do liceum to 14 łatki to były po prostu dzieci i wyglądały jak dzieci. Teraz ten przeskok na “wizualnie dorosłą kobietę” jest dużo wcześniej i gówniary faktycznie wyglądają i zachowują się jak szoniska. Taki mamy klimat przez social media
@XYZ91: miałem na myśli że jak bym pokazał to komuś w pracy to by na mnie patrzyli jak bym był z ohapu jakiegoś albo upośledzony że dorosły chłop wielki chłop pod trzydychy się taki pierdołami zajmuje, zabili by mnie śmiechem
@Telo7: No widzisz i tu się zgodzę, dlatego napisałem to między wierszami we wpisie. Internet i ci influenserzy i te e-dzifki z onlyfansow popsuły te dzieciaki. Masz rację całkowita.
@GrubyPrezes: Czemu ? Przecież to jest poważny temat. Zresztą tylko podałem przykład, pewnie jakby starzy niektórych tu obrażających ta kobitę lebkow zobaczyliby co ich pociechy wypisują, to ojciec by wziął pasa i skończyłoby się rumakowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Olo92: Dokładnie, zresztą jak widzę na ulicy taka dziewczynkę co wygląda na 30 lat bo szpachli ma więcej na mordzie niż BMW po Niemcu to mi się śmiać chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Olo92: ale ja nie mówię o świetle prawa, masz 100% racji w tym. Stwierdzam fakt, że teraz śmiało o takich małolatach można mówić szony, bo latają w pushupach i miniówkach wymalowane jak #!$%@?. Jak ja byłem w tym wieku to żadna nie używała szminki a na dupie wisiał im plecak z książkami od przyrki. Czy będzie patrzec? Znając wiek ja osobiście czułbym się obrzydzony, ale znajdziesz 14stki które wyglądają jak 20stki.
@Olo92: I kto by chciał jakikolwiek kontakt mieć z takim łebkiem ? Bo niby o czym byś miał gadać z takim dzieckiem ? Co tam w szkole ? XDD .. a co dopiero jakis kontakt seksualny mieć jak masz rówieśniczki na wyciągnięcie ręki ze zdrowym cycem, dupskiem, pogadasz sobie fajnie, jeszcze Ci obiad dobry zrobi, nie mówiąc o seksie bo sama wie czego chce ( ͡° ͜ʖ ͡°
Średnia wieku tego tagu to max 20 lat, bo nie wiem jak zdrowy dorosły człowiek może pisać o jakiś 14 letnich dzieciakach szoniska xD


@XYZ91: Ja mam obecnie 24 lata i spokojnie mogę pisać o niektórych 14 latkach per ''szoniska'' bo uwaga sam kiedyś miałem 14 lat wiem jak niektóre dziewczyny już wtedy się potrafiły zachowywać. Poza tym @Telo7 ma rację, ja jestem 99'' rocznik jak chodziłem do szkoły to 14-15
@Cztero0404 zgoda jest ogromny przeskok względem wymienionych przez Ciebie aspektów. Z drugiej strony wystarczy zamienić kilka zdań, żeby bez trudu połapać się, że rozmawiasz z dzieckiem.
@Cztero0404: Spoko, ale to wina wychowania, internetu i pseudo tolerancji jak pisałem, ale wszystko i tak polega na tym, że dorosły chłop powinien reagować nawet jakby taka 14 stanęła przed Tobą gola i Cię błagała na kolanach o seks, rozumiesz ? Wy macie tylko jedno spojrzenie, a nie każda 13/14 latka jest #!$%@? szonem no ludzie xD macie w sobie jakąś empatię, zrozumienie czy internet wam całkowicie #!$%@?ł głowy ? Bo
@Olo92: Oceniam po wyglądzie ponieważ osobiście z takimi dziewczynami nie rozmawiam w ogóle praktycznie, ostatnią taką styczność miałem z gówiarami w momencie kiedy jedne z nich podeszła do mnie w sklepie pytając się czy nie kupię im alkoholu nie kupie a ja zacząłem sobie jaja robić, że jestem z policji co podziałało bo w ogóle wyszły przestraszone ze sklepu.
Jak ja byłem w tym wieku to żadna nie używała szminki a na dupie wisiał im plecak z książkami od przyrki.


@Telo7: Jak ja chodziłem do szkoły to dziewczynom w okolicach tyłka wisiał obniżony plecak z vansa najczęściej ewentualnie kurtka parka, nie legginsy push-up które robią im drugą pupę lub stringi nad spodniami jak ma to miejsce obecnie bardzo często.