Wpis z mikrobloga

choćby obowiązkowa religia dla wszystkich dzieci?


@Maly_Jasio: Jakby religia wyglądała jak nauka o wszystkich religiach (takie "religioznawstwo"). To może to by było ok.

Przedsiębiorcy muszą mieć jakąś zagwarantowaną pewną stabilność państwa i zaufanie do niego, żeby chcieć i móc nadal inwestować i się rozwijać


Jak dobrze pamiętam to dla Belgi najlepszym okresem były 500 coś dni bez rządu. Wtedy państwo się najlepiej rozwijało :D
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Tu się w pełni zgadzam. Przez to, że chcą przyciągać do siebie pisowskich religijnych wyznawców to niestety idą w takie durne wnioski do trybunału kuchennego, a potem rakiem wycofują się z cieszenia z tego faktu jak gromy normalnych ludzi na nich poleciały.

Jak dla mnie to najlepszą opcją byłaby kolacja po + konfa. Po by blokowało katoszurię, a konfa poddaństwo UE i ślepe kopiowanie debilzmów covidowych.

Co by nie było
  • Odpowiedz
  • 9
@Tytanowy_Lucjan: No i widzisz, różnimy się fundamentalnie tym, że Ty im dajesz kredyt zaufania i uważasz, że ich intencje są propaństwowe. Za to ja nie ufam im kompletnie i uważam, że ich intencje są antypaństwowe.

W każdym razie fajnie, że można było z Tobą wymieniać się poglądami bez potrzeby obrażania się nawzajem i innego buractwa.
  • Odpowiedz
  • 1
@KonwersatorZabytkow: Bezpartyjni byli obecnie także i 4 lat temu i też nie było o nich słychać. Nie zapraszano ich do mediów. Nie traktowano ich jako alternaatywy dla pozostałych partii. Nie wiem dokładnie co się dzieje w tle, ale już sama nazwa "bezpartyjni" skazuje ich na niebyt w porównaniu do ciągnących kasę z budżetu partii. Taka to patologiczna demokracja.
  • Odpowiedz