Wpis z mikrobloga

Na moim profilu na facebooku właśnie zaczęła się akcja agencji PR-owej mającej zneutralizować krytyczną recenzję filmu "Kamienie na szaniec". Kolejne podstawione osoby pozorują zabieranie głosu w dyskusji, ale ich argumenty są przepisane żywcem z materiałów reklamowych dystrybutora filmu. Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda na konkretnym przykładzie tzw. marketing internetowy, zapraszam na moją strone.

https://www.facebook.com/tomasz.raczek

Kto zorientuje się, które wpisy są działaniem agencji PR? #film #kino #recenzjeraczka #kultura #wykopfm
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomaszraczek: nie ma za co. Ale tak poważnie to szkoda ,że w dzisiejszych czasach dystrybutor w taki dziecinny sposób próbuje niwelować krytykę. Jak coś jest dobre to samo się obroni. Najwidoczniej ta produkcja nie jest skoro tak zawzięcie walczą ,aby wykreować alternatywną rzeczywistość
  • Odpowiedz
@Tleilaxianin: chce mieć dowody (przydadzą się) bo chodzi mi o coś więcej niż o konkretną dyskusję - chodzi mi o nagłośnienie tego jak działa system manipulowania publiczną opinią w sprawach innych niż polityczne. Nie zdajemy sobie sprawī wna ilu płaszczyznach robi się z nas głupków...
  • Odpowiedz
@tomaszraczek: tak z #wykopfm to był żart:)

Każdy był kiedyś zielony :) Nie ma się czego wstydzić :)

Tak poza tym... wie pan sam jak to jest z dowodami... mieć to jedno a czy ktoś w to uwierzy to druga sprawa. Tylko z pana zrobią czarna owcę i ośmieszą publicznie.

Mnie zastanawia jedno :) Po co pana zaprosili na pokaz przedpremierowy skoro potem boja się ewentualnej krytyki :)
  • Odpowiedz