Wpis z mikrobloga

Na głównej taki artykuł o apple (na podstawie legit źródła że jakiś chińćzyk w sklepie apple w chinach coś powiedział) i 90% komentarzy o tym jakim jest się frajerem jak się kupuje apple, jak apple rucha klientów, jak iphone to biżuteria nie telefon.

Wiem, że główna to dno, ale może są na mikroblogu ludzie co tak uważają i mają jakieś sensowne powody.
W tamtym znalezisku jedyne co brzmiało sensownie to, że dali USB 2.0 w podstawowym iphonie.

Tylko moim zdaniem ruchanie w dupę jest wtedy gdy faktycznie użytkownikowi odbiera się coś co zauważalnie wpływa na komfort. Kto niby kupujący podstawowego iphona używa kabla do przesyłania plików. Nie kojarzę nikogo z rodziny lub z znajomych z androidem czy iphonem, żeby korzystali w ostatnich latach z kabla do przesyłu danych.
A nawet jeśli to nie wiem jaką by musieli mieć sytuację, żeby naprawdę wyruchał ich ten brak 10gb/s przesyłu jaki jest w gen 3.0.

Z ostatnich lat to może ten brak ładowarki. Co prawda zdecydowana większość ma już jakąś ładowarkę w domu więc rozumiem bez sens spamowania tym w pudełkach, ale skoro równocześnie nie obniżyli ceny za tel o wartość ładowarki to to było ruchanie w dupę.

Ale ogólnie przeszedłem do apple 2.5 roku temu i jakoś nie miałem sytuacji gdzie pomyślałem, że mam jakiś półprodukt xd
#apple #android #samsung
Pobierz Kantar - Na głównej taki artykuł o apple (na podstawie legit źródła że jakiś chińćzyk...
źródło: ggggggggggg
  • 3