Wpis z mikrobloga

@Astolus: Niestety to jest standard tego typu ogłoszeń. To nie problem z olx tylko z ludźmi. Trzeba się do tego przyzwyczaić i zachować cierpliwość, zwyczajnie się nie przejmować. Kiedyś miałem gościa, który za 3 razem dopiero przyjechał, nie 3 różne osoby tylko jeden facet. Raz już jechał i w połowie drogi napisał, że musiał się zawrócić bo jakieś prywatne sprawy, drugi raz na kilka minut przed napisał, że nie da rady,
@Astolus Co tydzień mam takie sytuacje. Dzisiaj np. kretynka poprosiła żebym połączył dwa ogłoszenia w jedno bo nie chce płacić dwa razy za przesyłkę co niezwłocznie uczyniłem i przestała się odzywać. Sprzedaję już wiele lat i mam wrażenie że jest coraz gorzej, ludzie jak kilkuletnie dzieci nie potrafią się zdecydować, sami nie wiedzą czego chcą.
@Anticon80: dodajesz ja do obserowanych, za miesiac uderz z innego konta i truj dupe np czy jest paragon, a podesle pani zdjecie z tylu itd, czysta przyjemnosc. Ja juz mam tak kilku na tapecie, czekam az cos wystawia :-) sie zepsul samochod to nie przyjechali, tu dziecko chore (chyba na raka bo juz pol roku nie przyjechal).