Wpis z mikrobloga

@Jariii I tak lepszy od tego testu który robiłem w zeszłym tygodniu (nie pamiętam nazwy ale był na tagach link) gdzie cały czas wyskakiwało mi że jestem idealnym wyborcą partii "Zieloni", bez znaczenia praktycznie co bym wybrał.

No ale w gruncie rzeczy mi pokazało to co wiedziałem już wcześniej, moim pierwszym wyborem jest Lewica a drugim PO, potem jest trzecia noga, potem PiS a na końcu Konfabulacja.
  • 1
@Jariii: No ja się w pełni zgadzam, że pytania mogłyby być lepiej rozpisane bo w tym formacie to wyniki się przyrównują za bardzo. Trzy partie pośrodku mają mniej więcej po tyle samo procent.
można, jak się nie jest wsiurem ze wsi który kobiety traktuje jak dobytek a w wolnym czasie nie przesiaduje na tagu #przegryw płacząc jak to źle ma w życiu.


@Njal: rzekł typ który ziomków traktuje jak #!$%@?ło, znam wielu ludzi którzy wyprowadzili się z miast do mniejszych miejscowości więc jedynym wsiurem jesteś tutaj ty
  • 1
@Njal: E tam, ta ankieta jest też jakaś dziwna. Nie mam bladego pojęcia jak będąc za liberalizacją aborcji, pigułką dzień po, małżeństwami homoseksualistów czy eutanazją mi wyskoczył PiS w światopoglądzie xddd. Zazwyczaj nie dawałem "zdecydowanie się zgadzam" więc uznali, że jestem podły centrysta xd