Wpis z mikrobloga

@Jarusek: To się wzajemnie nie wyklucza. Mylisz "powinni" z "będą". Jeśli jestem zwolennikiem UE i kary śmierci za najcięższe przestępstwa mogę sądzić, że kara śmierci powinna być za zbrodnie i jednocześnie tego nie próbować wprowadzać ze względu na to, że uważam, że więcej korzyści da członkostwo w UE. Mógłbym więc na pytanie odnośnie tego czy powinni być karani odpowiedzieć twierdząco a jednak w programie mieć pozostanie w UE co wyklucza
  • Odpowiedz
Jak konfy nie trawię, tak tutaj afera strasznie naciągana. Pytanie dotyczy zmiany stałej składki zdrowotnej, jaka obowiązywała od zawsze, na % dochodów, które PiS wprowadził w zeszłym roku, a które jest wybitnie niekorzystne dla przedsiębiorców. Odpowiadając w taki sposób, po prostu opowiedzieli się za przywróceniem korzystniejszej dla przedsiębiorców składki. Pytania są z tyłka, nieprecyzyjne, więc nie ma w tym nic dziwnego, że partie się gubią w sposobie odpowiadania.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sephria: ale w PROGRAMIE konfederacji mają napisane jasno, składka zdrowotna zostaje tak jak jest aktualnie. To co jest ważniejsze program czy odpowiedzi w latarniku? XD
  • Odpowiedz
@Jarusek: xD Ale z Ciebie manipulant.

Jak dotychcasz czyli chodziło o składkę zdrowotną od poprzedniego wieku do 2021 włącznie.
To co PiS wprowadził to nie jest składka zdrowotna tylko podatek.

Nowy ład
  • Odpowiedz
@Jarusek: o co toczona jest debata? Przecież kwestia tego co powinno być, a jaki jest program to dwie różne sprawy. Mogą się pokrywać ale nie muszą.
Program jest tym co politycy chcą zrealizować w najbliższym rządzie.
Natomiast opinia na dany temat może być taka jak powyższa. Czy kłóci się z programem? -nie. Natomiast czy skoro ktoś ma takie poglądy to musi to wprowadzić w najbliższym czasie? -nie.
Mam nadzieję że
  • Odpowiedz
How it ended:
Jarusek dla wykopu daje odpowiedź niezgodną z prawdą

Naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści, manipulacje


Do 2023-10-10
  • Odpowiedz