Wpis z mikrobloga

Moze mi ktos wytlumaczyc jak to jest z aktualna sytuacja Polski?

Zapytałem o to pod znaleziskiem to dostałem minusy, ale nikt sie nie zreflektowal zeby mi odpowiedziec.

Wszyscy poza pisowcami mowia ze jest dramat, ze nie stac nas na wydatki socjalne, ze gospodarka sie chwieje, ze glapczajld #!$%@?.

Budzet z gumy nie jest a 500+ i na inne dodatki socjalne jest kasa, takze nie rozumiem skad te glosy ze to wszystko jebnie

Przelewy z 500+ dochodza, 13, 14-emerytury itp (gdzie niby ZUS jest na minusie) tez. Czego nie widac, co wskazuje na złą sytuację w gospodarce.

#pis #polska #500plus #socjalizm #4konserwy #neuropa

Za kazda konstruktywna odpowiedz dziekuje
  • 6
Wszyscy poza pisowcami mowia ze jest dramat, ze nie stac nas na wydatki socjalne, ze gospodarka sie chwieje, ze glapczajld #!$%@?.


@octopussy8: Jak to ? Przecież KO, Lewica głosowały za 13, 14 no i za 800+.
@octopussy8: Przecież napisałeś, że:

Wszyscy poza pisowcami mowia ze jest dramat, ze nie stac nas na wydatki socjalne, ze gospodarka sie chwieje, ze glapczajld #!$%@?.


To jak można mówić że nie stać nas, a z drugiej strony głosować za zwiększeniem wydatków. Czy oferować jeszcze większy socjal ?
@octopussy8: nie je$nie. To prosta matematyka. Podniesli najniższą i podniosą jeszcze, reszta też przyjdzie po podwyżki, więcej pieniędzy będzie wpływać do budżetu. Ceny przez to znowu poszybują bo firmy obciążone znaczącym wzrostem minimalnej zaczną szukać pieniędzy w klientach, ale to #nikogo bo #wybory.
@octopussy8: Nie wiem jaka odpowiedź cię zadowoli. Osuwamy się po zboczu. Nie stoimy nad przepaścią. Jeszcze nie ten moment. Przepaść się zacznie, kiedy początek wyżu demograficznego doleci do 60 lat (i rząd nie podniesie wieku emerytalnego). Czyli jakieś 13-15 lat. Do tego czasu w UE może być już kilka powstań i kalifat, tak że wiesz, postaw kwiatka na grobie Gierka, że wydał kredyty na bloki w całej Polsce i trzyletnie płatne