Wpis z mikrobloga

Ta bateria w 15 pro to od samego patrzenia leci na morde, tragedia.. moja 12 pro z kondycją 88% lepiej trzyma, jak to wyglada ze zwrotem jak kupowałem na oficjalce appla? Do 7 pazdziernika mam czas, wątpię że coś ogarną aktualizacja i myślę nad zwrotem… #apple #iphone
  • 15
@Marianoitaliano00: ciekawa sprawa, na testach na yt wypadał 15 pro prawie najgorzej ze stawki, ale nie leciała ta bateria aż tak żeby było gołym okiem widoczne. Ja bym zaktualizował do 17.0.1 i pokorzystal dzień/dwa/trzy - może się ustabilizuje
no dla mnie to nie zrozumiałe jak można wypuścić taki telefon, przecież ktoś to chyba tam testuje #!$%@?


@Marianoitaliano00: no właśnie ty jesteś testerem bo kupujesz w preorderze, to tak jak z grami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za rok poprawią i ogłoszą to wielkim featurem, ja też byłem napalony przed premierą ale pomyślałem, że poczekam i chyba dobrze na tym wyszedłem.
@Marianoitaliano00: Plus/Pro Max będzie za duży dla mnie. Przechodząc z iPhone 7 na 15 Pro czyli z SOT 3h na 9h i tak będzie dla mnie to super wynik. Zastanawiam się ile taka 15 Pro powinna mieć SOT żeby ludzie powiedzieli "nooo, jest dobrze". Godzina więcej? Pół? 3 godziny?
A druga sprawa co do 15 Plus.. Myślę, że ten wynik jest zachęcający ale przez pewien czas.. znając Apple :D