Wpis z mikrobloga

Najprawdopodobniej influencer z tej wiadomości to Vertez. Urodzony 13 stycznia 1991 roku. Kiedy ona miała 13 lat on już 22. Wiadomosci musza być z okresu pomiędzy 13.01 a 22.08 kiedy kończyła 14 lat. Przed chwilą dodała na story, że on zakładał jej kanał na yt. #famemma #stuu
Hanakele7 - Najprawdopodobniej influencer z tej wiadomości to Vertez. Urodzony 13 sty...

źródło: IMG_6962

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Hanakele7: tylko ja mam wrazenie, ze ona piszac "a ja tak normalnie 13" + jego zdziwienie o 9 lat roznicy sugeruje jednak zawyzanie przez nia wieku. i jeszcze to 93 w nicku xD ale przeciez na filmie powiedziala, ze nigdy tego nie robila wiec git xD
a fakt, ze to juz chyba 3? youtuber z ktorym kreci w tym samym czasie tez fajnie o niej swiadczy xD
  • Odpowiedz
  • 1
@kamillus: Jaką lekcję matematyki? Jest między nimi 9 lat różnicy. Gość jest ze Stycznia 1991 - kończy 22 lata w styczniu 2013. Ona jest z sierpnia 1999 - w 2013 roku kończy 14 lat, ale dopiero w sierpniu. W okresie od stycznia do sierpnia ma dalej 13 lat. Wiadomość musi być z okresu 13.01.2013 - 22.08.2013
  • Odpowiedz
@don_ulaniec: Ja bym nie rozdrabniała tej sprawy na to, że kręciła z kilkoma.
Dzieciak zafascynowany, że lecą na nią popularni.
Jeśli to wszystko prawda co powiedziała, to obrzydliwi są oni. To oni byli dorośli i powinni być odpowiedzialni i w ogóle nie dopuścić do takiej sytuacji.
  • Odpowiedz