Wpis z mikrobloga

Kto chce darmowe żelki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejne #rozdajo od Gusto, plusuj posta dopóki grzecznie proszę ( ͟ل͜)

A na sklepie Gusto 'jesienna' p-p-p-p-roooomkaaaaaaaaaa! -15% na wszystkie żelasy.
Ale, ale, jako że to promka jesienna to -20% na żelki w kształcie liści ( ) miętowe żelki listki, liście marihuany, pianki liście!

Pyk, promocja na żelki

Standardowe zasady:
-> obserwujecie tag #gusto
-> plusujecie posta
-> Robicie mi zielnik na pszyrkę bo zapomniałem [czas do piątku ( ͡° ʖ̯ ͡°) ]
-> W trzy osoby wygrywacie po 2 kubeczki żelków Gusto, np o takie urocze, kwaśne żelki konfidenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heroes3 #heheszki
Kwasny_konfident - Kto chce darmowe żelki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejne #rozdajo od Gusto, plu...

źródło: myłn zwodny rozdajo

Pobierz
  • 37
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kwasny_konfident: jak kurka wodna ten młyn działa? Przecież on jest ujemny energetycznie xD
Koło pobiera wodę z poziomu rzeki, unosi ją do góry i zrzuca z powrotem do rzeki. To nie tylko nie wytwarza żadnej energii co w budynku musiałby być jakiś silnik czymś zasilany i kręcić tym kołem by wykonywało tę (bezsensowną) pracę xd
@siepan: To nasza pracownicza siłownia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba jakoś spalić kalorie z podjadania żelków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież widzisz, że się nic nie rusza! Stoi sobie. Jak dla mnie logiczne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Kwasny_konfident zacznijcie produkcję kwaśnych żelków! Bardzo dużo Mirków czeka aż się pojawią znowu w ofercie (w tym ja). Proponuję jeszcze wprowadzić serie żelków np. Pod nazwą uśmiech czy grymas gdzie żelek będzie napełniony słodkim syropem bądź dość kwaśnym;)
@kureci_paratko: Masz na myśli radioaktywne? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie tak łatwo zbiera się kwas z reaktora ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie no, nie mogę obiecać kiedy się pojawią znowu, ale wiemy, że trzeba wyprodukować ()

Pod nazwą uśmiech czy grymas gdzie żelek będzie napełniony słodkim syropem bądź dość kwaśnym;)

Aaa, w formie takiego hazardu? ( ͡