Wpis z mikrobloga

Obraz typowego lewaka jakim jest @Nerlo_ajcats, dodaje durny wpis, sam sobie tworzy jakąś teorie, ktoś mu odpowiada rzeczowo, następnie komentarze są usuwane a użytkownicy na czarnej liście...

ty chcesz rozmawiać o konkretach czy po prostu masz płacone od wpisu?
po co mi odpowiadasz i zarzucasz kłamstwo jak dodałeś mnie na czarną listę i nie mogę odpowiedzieć...

https://wykop.pl/wpis/72912035/jak-tam-100-ustaw-memcena-czy-tam-bosaka-juz-nie-p#257627729

#bekazlewactwa #konfederacja #wybory
Pobierz wiesiu2 - Obraz typowego lewaka jakim jest @Nerlo_ajcats, dodaje durny wpis, sam sobi...
źródło: Zrzut ekranu z 2023-09-25 11-37-20
  • 4
ty chcesz rozmawiać o konkretach czy po prostu masz płacone od wpisu?

po co mi odpowiadasz i zarzucasz kłamstwo jak dodałeś mnie na czarną listę i nie mogę odpowiedzieć...


@wiesiu2: nie popieram i nie lubię czegoś takiego, ale dziwni mnie, że jak kuce od lat np jak @USSCallisto czy @L3stko (jedni z wielu) zachowują się tak samo to wtedy siedzisz cicho.
@wiesiu2: Miałem go na czarno, ale teraz jak popatrzyłem na profil to aż smutno mi się zrobiło.

Chłop w 9 miesięcy nabił na mirko więcej akcji niż ja przez 7 lat gdzie 70% u mnie to jest plusowanie a u niego plusy stanowią 1%.

Ten człowiek wysrał 22 tysiące komentarzy/wpisów w 9 miesięcy xD
To jest 2500 miesięcznie xDD
82 dziennie xDDD

I niech jakiś neuropek spróbuje szczeknąć, że nie mają
Pobierz Latarenko - @wiesiu2: Miałem go na czarno, ale teraz jak popatrzyłem na profil to aż ...
źródło: obraz_2023-09-25_114833215