Wpis z mikrobloga

Ale szambo #!$%@?ło na tagu xd Jedni piszą, że trzynastolatka to szon (jeżeli uważacie, że dziecko w tym wieku podejmuje racjonalne i dojrzałe decyzje, jak piszecie, to sami pewnie macie max 18 i uważacie że jesteście już #!$%@? wie jak dojrzali XDDD), inni piszą, że Stuu wyrywający naiwne 13-15 to SIGMA XDDDD Ale najlepsi są ci, co mówią, że trzynastolatka wyglądała na dojrzałą, więc nie ma problemu XDDDDDDDDDDDDDDDDD Jakby to powiedział Jaca, pięknie się wyświetliliście zwyrole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
  • 14
@evelka: moze zostala zdeprawowana? jak jej 22 letni stuu pisal takie teksty na takie tematy to moze jej samo weszlo w nawyk i stala sie po prostu zepsuta? byla nielubiana w szkole, wiec szukala poklasku, probowala zlapac troche atencji, widziala ze to dziala na chlopow wiec to robila
@Petsyk: Nie wiem, ja mając 14/15 lat (bo tyle ma na tych screenach i wiekszosci dowodow, nie 13) nie pisałam takich rzeczy i uważam że mając tyle lat wiesz co robisz i co piszesz.
@Petsyk: jest to #!$%@? ze typ miał prawie 30 a upraszal się o półnagie zdj takiej małolaty. Jeszcze jakby sam był nastolatkiem to można zwalić że sam był młodym konjobijca marzacym o pierwszym ruchaniu
@Petsyk: Uważam że wiele ludzi zrobi dla rozgłosu wszystko, szkoda że są ludzie którzy dają platforme i nagrode za takie patologiczne zachowanie. Nie popieram wiekszości rzeczy które goats robi, ale również mam beke z tych pustych lal które robią z siebie #!$%@? albo patologie dla atencji