Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna
Uwaga, uwaga chyba konto @BayzedMan zostanie wkrótce zamknięte, kto to widział z setek postów dziennie - 4 dni bez żadnej akcji.
Po samym spadku kreatywności, ilości oraz "jakości" samych wpisów, jak na dłoni widać że coraz mniej osób zajmuje się profilem i wpadło ostateczne wypalenie. Nie minie długo jak ujrzymy platynkę albo emoquit. Teoretycznie to się nie dziwię, bo ile można spamować wyłapując zalew minusów i stając się twarzą roszczeniowych uchodźców/uciekinierów przed zaciągiem. Ale w ramach zdrowej rywalizacji shitpostingowej, nimniejszym gratuluję wytrzymania roku na służbie wszystkim zatrudnionym pod ten profil członkom #neuropa i życzę nowych sił na następny current event, bo coś mi mówi że życie nie zna próżni. Niech siła ostatniej litery alfabetu będzie z wami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 17
  • 14
@ItsGrN: Od konfederacji to jest @Jarusek, dwa w social mediach kabza jest albo od wpisów albo od ruchu. Ponieważ konto EWIDENTNIE było prowadzone przez dobre kilka osób, chcesz mi wmówić że wszystkie naraz wzięły urlop? xD
Tak wygląda zamykający się projekt, tym bardziej że od dawna nie generował ruchu a jego posty gniły na sromotnym dnie wątku.
Coraz częściej dla podratowania psyche uciekał na mirko i dostawał po 2/4 plusy,
  • 4
@zenek-stefan1: Liczy się tylko konto projektu, nikt nie mówi że te osoby przestaną w ogóle tu bywać.
@missioncritical Oczywiście że dziubasek który załatwił mi 3 bany przez posiadanie czerwonej linii z modem/ami gdy nie łykałem ukropskiej propagandy, łażący za mną przez całe forum, domagając się prywatnej rozmowy by sprawdzić "mój akcent" a nawet posuwający się do fałszowania moich rzekomych rozmów z nim na dsc zajmuje specjalne miejsce w moim serduszku <3
  • 0
@missioncritical: Okej, sam też możesz już wrócić do wątków gdzie konfa żyje za darmo w twojej głowie oraz X albo ruskie w Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mr. średnio 17 akcji na dzień przez 16 miesięcy.
Ew możesz od razu opowiedzieć dlaczego zelensky jarał się stojącą owacją w kanadyjskim parlamencie dla weterana waffen SS, który powinien się rozkładać w ziemi od jakichś 70 lat (niestety anders), przecież
SzuruSzur - @missioncritical: Okej, sam też możesz już wrócić do wątków gdzie konfa ż...

źródło: 1695601061270699

Pobierz
Przecież to już zostało udowodnione. Wyciekły screeny gdzie lukardio i kilku innych użytkowników siedziało na grupie discord i ugadywali się kogo zgłaszać. Na tej samej grupie siedział przynajmniej jeden moderator, na co też są dowody.


@Szinako: vikop sirious byznes