Wpis z mikrobloga

Mircy pijcie ze mną kompot.

Pokład skończony, to znaczy nie jest skończony, ale tak jakby jest. Zabrakło mi troszkę sklejki na dziobie (pod silnik dziobowy) xD. Łódka ma już finalny kształt w środku.

Od ostatniego wpisu został zrobiony cały pokład, schowek na wędki, schowek pod akumulator na dziobie, pomalowane zostały schowki.
Miałem wołać jak już zostanie położona żywica łącząca pokład z łodzią, aleee...
Jednak zmieniam trochę plan pracy. Muszę położyć elektrykę, a przynajmniej pociągnąć przewody, zrobić otwory między schowkami na ledy, porobić otwory w schowkach żeby był przepływ powietrza pod pokładem.
Po tym dopiero zajmę się żywicą, rowkami przy schowkach, obiciem ich wykładziną i szpachlowaniem.

Spadł też deszcz i mogłem zweryfikować to co już wcześniej zrobiłem. Całe szczęście moje odprowadzanie wody działa dobrze.

Nie zostało już tak wiele roboty, największy problem będę miał z elektryką. Jestem dzbanem jeśli o nią chodzi, tak więc będzie ciekawie xD.

#diy #wedkarstwo #wodanapokladzie (tag do obserwowania/czarnolistowania odbudowy mojej łódki z krzaków)
MateMizu - Mircy pijcie ze mną kompot.

Pokład skończony, to znaczy nie jest skończon...

źródło: 1000003626

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Magiel-19: Inny sektor usług trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dziękuje za słowa uznania, obecnie jest to wszystko robione w myśl zasady "czego oczy nie widzą temu sercu nie żal". Więc zostawiałem sobie duże marginesy, bo i tak będę kładł jeszcze żywicę i na to wykładzinę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Scutacarus: najpierw muszę wiedzieć jakie będzie zanurzenie xD. Niby nie powinno być za wysoko, inne łodzie mają na podobnej wysokości i ludzie łowią. Może nie będzie się bujać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Scutacarus: Jak już skończę wszystko i zostaną pierdoły pokroju relingów, pomalowania, oklejenia jej z zewnątrz to zrobię podsumowanie jakie ma zanurzenie, ile waży finalnie, koszty i opiszę wszystko co i jak.

Dzisiaj kupiłem już całą elektrykę. Taka ciekawostka, kable dedykowane do łodzi kosztują w sklepie czy w internecie najtańsze po 40zł za metr, a w sklepie elektrycznym takie same kable kosztują troszkę ponad 10zł za metr xD. Jakbym brał na
  • Odpowiedz
  • 0
@Scutacarus: taa, hiper ultra duper grube kable wytrzymujące w uj amperów kosztują pod 100zł za metr, a jakbym chciał takie grube przewody taniej to długie kable rozruchowe (jeszcze większą przepustowością) 10m za 120zł na necie znalazłem.
  • Odpowiedz