Wpis z mikrobloga

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Wyniki pojedynku członków "Trio Światła" wyglądają tak. Wygrywa Solgaleo (45,7%). Drugie miejsce to Lunala (31,4%). Na końcu Necrozma (22,9%).

Dziś będzie dość spora grupa pokemonów, które przybyły z innego wymiaru. Oto Ultra Bestie. Jest ich aż 11, dlatego musiałem podzielić ten pojedynek na 2 grupy po 5, dodatkowo jedna para wystąpi wspólnie bo są ewolucją.

Oto grupa B:
1. UB-02 Absorpcja
2. UB-03 Piorun
3. UB Lepik / UB Żądło
4. UB Montaż
5. UB Wybuch

Zapraszam do głosowania.
#pokemon #pokemongo #animedyskusja #pokepojedynki
kudlaty_ziemniak - Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Wyniki pojedynku członk...

źródło: 38B

Pobierz

Kogo z Ultra Bestii lubisz najbardziej?

  • 1. Buzzwole 22.2% (8)
  • 2. Xurkitree 22.2% (8)
  • 3. Poipole / Naganadel 27.8% (10)
  • 4. Stakataka 16.7% (6)
  • 5. Blacephalon 11.1% (4)

Oddanych głosów: 36

  • 3
Jako autor ankiety nie mogę zagłosować, ale gdybym mógł to oddałbym głos na Buzzwole'a.

Słabsza grupa. Porwany kabel elektryczany, fioletowa larwa ewokująca w połączenie smoka, osy i strzykawki, a na koniec lizak clown. Jedynie chodzący domek z Zeldy jest fajny, no i ma świetną nazwę.
Jednak komar na sterydach jest super. Ma też fajną wersję shiny, taką lekko toksyczną.
kudlaty_ziemniak - Jako autor ankiety nie mogę zagłosować, ale gdybym mógł to oddałby...

źródło: uwqvc8sir3a71

Pobierz
@kudlaty_ziemniak: A mi się właśnie bardzo podoba ta grupa, wszystkie są super ( ʖ̯). Skoro to są Pokèmony z innego wymiaru to niech zrobią grę w takim regionie gdzie wszystko byłoby inne. Fajny sposób na stworzenie czegoś nowego, z bardziej abstrakcyjnymi stworkami, Game Freak zająłby się główną seria a alternatywny wszechświat byłby do eksperymentów dla marki ^^