Wpis z mikrobloga

#pis swoje, #onuce swoje a prawdziwe życie?

"Podczas wręczania orderów, prezydent Ukrainy powiedział: "Jestem dumny z tego, że Ukraina ma takie silne sąsiedztwo. Chcę wam podziękować. Chcę podziękować całemu polskiemu narodowi, wszystkim ludziom, którzy od pierwszych dni otwierali swoje rodziny, swoje domy, otwierali siebie i pomagali. Uważam, że jakiekolwiek wyzwania na naszej wspólnej drodze to nic w porównaniu z tym, że jest taka siła między naszymi ludźmi".

#ukraina #rosja #wojna #polska #ciekawostki #ruskapropaganda #koniaszowatapropaganda
  • 33
na OZN przed całym światem wyciera mordę Polską,


@piratestorm:

"Uważam, że jakiekolwiek wyzwania na naszej wspólnej drodze to nic w porównaniu z tym, że jest taka siła między naszymi ludźmi".

A teraz biegnij do apteki po maść
@bombastick: po prostu przygotowuje się pod ewentualną zmianę rządu, dziękuje Polakom jako społeczeństwu a na arenie międzynarodowej jedzie po naszym rządzie. Ja "nie jestem za pisem ale ..." nie powinien wycierać mordy po takiej pomocy jaką dostał od rządu jak i zwykłych obywateli.
No rysuj, jestem ciekaw co przedstawisz


@kurki_do_gazu: jeszcze raz

"Uważam, że jakiekolwiek wyzwania na naszej wspólnej drodze to nic w porównaniu z tym, że jest taka siła między naszymi ludźmi".

Rozumiesz o co chodzi w tym zdaniu?