Wpis z mikrobloga

No więcej symetryzmu się już nie dało wycisnąć.

Kilkaset tys. nielegalnie wydanych wiz, umoczeni urzędnicy każdego szczebla + (bonusowo) setki afer od 8 lat i #!$%@? państwo = film jakiejś starej atencjuszki, z którym partia Tuska nawet nie ma nic wspólnego.

Esencja myśli edgy-pisowców. Znam ten mindset lepiej niż ktokolwiek. Pisanie czegoś takiego w obliczu nadchodzących - historycznych - wyborów, to absolutny debilizm.

#!$%@?. Skończmy to już w tym październiku, bo wypowiedzi tych wszystkich paladynów-kryptopisowców, aktywiszczów z Krytyk Politycznych o „wojnie polsko-polskiej” i innych symetrystów, wywołują u mnie wymioty.

No ile można udawać, że PiS = PO. 8 lat minęło. Co za downy.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazsymetrystow #polityka
Pobierz Tywin_Lannister - No więcej symetryzmu się już nie dało wycisnąć.

Kilkaset tys. niel...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 21
@Tywin_Lannister: wczoraj slyszalem fajne określenie w Stanie Wyjątkowym, że PO to taki drobny kieszonkowiec że jak go ktoś przyfiluje jak kradnie to wyciągnie szybko rękę z kieszeni i ucieknie, pis natomiast to taki gangster z bejsbolem co nie piedroli się w tańcu i zawsze będzie mowil że to nie on kradnie i poerwszy krzyknie łapać zlodzieja
@Tywin_Lannister: Założę się, że KO jest #!$%@? za ten film Holland ale za bardzo nic nie mogą z tym zrobić. Holland jest idiotką odcięta od rzeczywistości z "wysokich" sfer, która totalnie nie ma pojęcia jak wygląda życie przeciętnego Polaka. Te wszystkie Jandy, Stuhry, Ostaszewskie mogły by zamknąć mordę chociaż raz na czas wyborów i po prostu dać nam pokonać PiS. Ale nie #!$%@? trzeba zaświecić pseudointeligenckim #!$%@?, by poczuć tą mityczną
Założę się, że KO jest #!$%@? za ten film Holland ale za bardzo nic nie mogą z tym zrobić. Holland jest idiotką odcięta od rzeczywistości z "wysokich" sfer, która totalnie nie ma pojęcia jak wygląda życie przeciętnego Polaka. Te wszystkie Jandy, Stuhry, Ostaszewskie mogły by zamknąć mordę chociaż raz na czas wyborów i po prostu dać nam pokonać PiS. Ale nie #!$%@? trzeba zaświecić pseudointeligenckim #!$%@?, by poczuć tą mityczną "wyższość moralną"
@Vayloren: dziwią mnie dlatego wpisy na Twitterze o tym filmie np. Bodnara, że zaciera się granica między filmem fabularnym a dokumentalnym. Tak doświadczone osoby w polityce powinny jednak wiedzieć ze Polacy są delikatnie mówiąc arabosceptykami.
piszą że PIS=PO


@mateos11: w kwestii masowego importu nachodźców do RP? jak najbardziej, pis=po. a przynajmniej ani jednej wypowiedzi polityka platformy nie słyszałem, w której by temu przeczono.
@zjadlbym_kebaba: a to cos sie zmienilo? myslalem ze te wszystkie ludzie mialy jechac na zachod. no chyba ze chodzi o to, ze rzekomo mialy byc w Polsce wydane. to tez nowa rzecz, myslalem ze je wydawano w konsulatach za granica

bardzo bym chcial wierzyc w te rewelacje, ale nie cierpie jak sie robi ze mnie glupka

poki co wyglada na to, ze ta afera, z liczba wiz rosnaca wykladniczo, istnieje tylko
@Tywin_Lannister:

No ile można udawać, że PiS = PO. 8 lat minęło. Co za downy.


Mhm, i kogo wybierzesz? nowestare mordy z ryżym wałkiem, podnóżkiem pani z zachodu na czele, tak? Bo się zmienił, czy "bo przyjechał na białym koniu i się stęskniłeś?"
@Tywin_Lannister: skąd info o kilkuset tys. nielegalnie wydanych wiz? Pytam serio, bo ostatnio oglądałem pogadankę Witolda Jurasza, który twierdził, że 'kilkaset tysięcy nielegalnych wiz' to kłamstwo opozycji, a gość wydaje się być osobą z wysokimi kompetencjami w tym temacie.
@Tywin_Lannister: Już biegnę na pana PiSowca zagłosować, bo film fabularny w kinach puścili. Tak swoją drogą przypomnijcie sobie film z "nietoperzem" wiszącym na płocie i śmiejących się strażników, czy sprawę Etiopki, którą zostawili na śmierć w lesie i zadajcie sobie pytanie czy w śród Polaków nie ma scoorvy-synów.
Te wszystkie Jandy, Stuhry, Ostaszewskie mogły by zamknąć mordę chociaż raz na czas wyborów i po prostu dać nam pokonać PiS.


@Vayloren: Holland ma to w piździe. Ona sobie filmik wypuściła i zgarnie kupę kasy za niego a jak PiS wygra wybory to gówno ją to będzie obchodzić. Nawet na braku dofinansowań z budżetu nie będzie narzekać bo co prawda PISF jej nie da ale tak jak teraz dostanie zawsze jakieś