Wpis z mikrobloga

noszę się z zamiarem zrobienia całego przedniego zawieszenia w moim Clio II. Za bardzo się nie znam, więc pytam was, jakie amortyzatory wybrać? Nie muszą być jakieś tam mega sportowe, ale takie, gdzie będzie dobry stosunek jakości do ceny. Wklejam ofertę z allegro, a także zdjęcie mojej Granatowej Strzały o niebotycznej mocy 65 KH!!!: http://allegro.pl/amortyzatory-przednie-19063?limit=180ℴ=pd&string=clio+ii&search_scope=category-8684&bmatch=seng-sa-v2-1&buyNew=1

#samochody #motoryzacja #pokazsamochod #obrazekdlazwiekszeniaatencji #wmoimsercutylkorenault
pogop - noszę się z zamiarem zrobienia całego przedniego zawieszenia w moim Clio II. ...

źródło: comment_B5IQC31e57s4D6axE9w29HKkk3HDm2ib.jpg

Pobierz
  • 12
@pogop: Ej, pogop, weź sprawdź sobie amory KAMOKA, zakładałem ostatnio do swojego leciwego zabytku ze znaczkiem vw ;) Ponoć najlepszy stosunek jakości do ceny - mój mechanik mi je polecił. Ja nie narzekam w golfie. Bardzo ładnie się zachowują, ale mam je dopiero 4ty miesiąc na przodzie. Monroe zszedł mocno na psy, Sachs jest cholernie drogi, wszelaką chińszczyznę ( typu SLR np. ) stanowczo odradzam, a Kayaba nie zachwyca trwałością.
@killerpizza: jak zakładałem na tył kamokę, to na mnie mirki krzyczały, że szajs itd, a sprawują się bardzo ładnie, więc chyba nie jest to zły pomysł. W ogóle jak sobie patrzę na ceny, to zawieszenie można tutaj zrobić za tak małą kwotę, że aż dziw bierze XD
na mnie mirki krzyczały, że szajs itd, a sprawują się bardzo ładnie, więc chyba nie jest to zły pomysł.


@pogop: Więc na przyszłość pytaj mirków, którzy używali danej marki czegoś tam, bo gimbazjum nie zawsze wie, o czym śpiewa ;)
@pogop: Ja mam olejowe. Tak, jak @integra podpowiada, Bilstein też spoko jakościowo, ale nie wiem, jak cena, podejrzewam, że w ciul wysoka będzie. Ps. Dla mnie Bilstein zawsze był równoznaczny jakościowo z Sachsem, więc i drogi. Ale sprawdź sobie.
kamoka albo kayaba


@pogop: Chyba najrozsądniejszy wybór sobie pozostawiłeś, jednak tak jak napisałem, z tego co pamiętam, kayaba nie jest zbyt trwała. Ale pewnie porównywalna z kamoką na dobrą sprawę, bo przecież kamoka też niezniszczalna nie będzie ;)