Wpis z mikrobloga

@JacoobCK: @tomazzo69 na Real pluje bardziej niż na Barce, ale jak ktoś może akceptować taki antyfutbol i marnowanie 7 minut próbując wykopać piłkę przez minute czasu, widać, że jedyne co u was się liczy to fanbojowanie, piłka na drugim planie, ha tfu
@therichguy: no niesamowite, tego jeszcze nie było w historii piłki nożnej, żeby kibice mieli #!$%@?, że piłkarze drużyny której kibicuja robią coś co pomaga wygrac mecz, nawet jeśli to nie jest do końca fair play xDD.
@jukel: od przenosin Lewego oglądam i nawet kibicuje im w większości meczów, ale dla neutralnego widza to jest po prostu tortura, niestety niektóre osobniki są tak zaślepione, że nie interesuje ich sama piłka tylko wynik
@JacoobCK: ale co mnie to obchodzi, ja też mam prawo nie lubić takiego gówna, zauważ, że to pan pod twoim komentarzem pierwsze co zrobił to zaczął wyzywać personalnie bo ktoś śmie śmieć oglądać piłkę nożną, a nie człapiącego się bramkarza. To was zabolało, że ktoś ma negatywne odczucia w stosunku do tego i nawet nie widzicie waszego braku logiki.
@therichguy: poza tym narzekasz na ter Stegena, który przedłużał wznowienie gry, ale sędziowie chyba mają takie akcje skrupulatnie wyłapywać i doliczać dodatkowo o to ile taki zawodnik opóźnił wznowienie gry, więc takie akcje i tak dzisiaj nie powinny dawać żadnej korzyści. Inna sprawa czy opóźnieni mentalnie hiszpańscy sędziowie są do tego zdolni.