Wpis z mikrobloga

@Xing77: w sondażu to ja też se mogę powiedzieć nawet że jestem wróżką dużo jest takich co głośno krzyczą o patriotyzmie a plan jakim przejściem będą spieprzać w razie w już dawno mają opracowany
  • Odpowiedz
@gtqwc_: kto by nie chciał walczyć za p0lki w Hiszpanii ciaparitto co weszli za kupione wizy Ukraińców rozszczeniowych i oczywiście za tak wspaniałą klasę polityczną
  • Odpowiedz
@Xing77 aż mnie skręciło od tych bredni. Niech się zgłaszają już teraz kto im broni?
Ten sondaż to kolejne potwierdzenie przywrócenia poboru i niewolnictwa mężczyzn 18-35
  • Odpowiedz
dużo jest takich co głośno krzyczą o patriotyzmie a plan jakim przejściem będą spieprzać w razie w już dawno mają opracowany

@mial85: nikt nie mówi że jedyna formą wyrażania patriotyzmu to dać się zabić w okopach jak ten debil
  • Odpowiedz
@bartez_94: Jak już to 18-27 lub dużo mniej prawdopodobnie 18-30.
18-35 to jest w obecnej formie po szybkiej zmianie przepisów przed wojną na ukrainie. To było tak na wszelki wypadek szybkiego podbicia Ukrainy i zaatakowania Polski.
Pod zetkę na pewno przygotowuja nowe przepisy o czym sami mówili w wiadomościach.

Ale ludzi 27-55 lat też będą co rok ciągać na na weekendowe szkolenie.

Wy się dziwicie, że dużo ludzi chce bronić ojczyzny?
  • Odpowiedz
@Luqart: ja nie mam żadnego problemu żeby iść na szkolenie a potem na wojnę w kraju który chce dla mnie dobrze, problem w tym, że polska nie jest takim krajem. W takiej Szwecji gdzie ubezpieczenia społeczne i usługi publiczne są na wysokim poziomie a jakoś życia zapewnia państwo to co innego, za taki kraj warto ginąć. A w polsce chcieliby wziąć rekruta za darmo, zapłacić mu mniej niż minimalna za dwa
  • Odpowiedz
  • 1
Wznowienie zetki, w ogóle sam pomysł powoływania ludzi do wojska, nigdy nie był, nie jest i nie będzie dobry. To właśnie jeden z najgorszych obecnie pomysłów. Wojnę nie wygrywają ludzie z łapanki i sytuacja na Ukrainie i w Rosji wyraźnie pokazuje czym się zetka kończy.
Szwajcaria jako alternatywa to jeszcze gorsza droga niż Polska, bo tam pobór funkcjonuje od wielu lat.

Keiosss: Jeżeli dla Ciebie kasa rozwiązuje tu wszystko, to współczuję. W
  • Odpowiedz