Wpis z mikrobloga

#konfederacja
Płacz, że TVN nie pokazało nic z konwencji. Nie zwracaj uwagi, że TVP dotowane 3mld z naszych podatków nic nie pokazało.
Fuck logic XD jak można mieć ból dupy o TVN skoro publiczna stacja, za którą wszyscy płacimy ma yebany obowiązek pokazać wszystkie partie i tak samo promować. Ale to TVN złe, bo prywatna telewizja ma w dupie Konfe. O TVP nie piszmy bo co? Bo to PIS? #polityka
  • 15
@Latarenko: tak, a co chwile przelatują wpisy o TVN dzisiaj. @albo_wutka_albo_buk a kogo obchodzi koncesja? czy koncesja zmusza co ma być pokazywane? @Moryc_Jajko typie, TVP ma służyć ludziom i trzeba ostro ich cisnąć za to co robią. Gówno mnie obchodzi TVN czy coś pokaża czy nie. Prywatna stacja, niech pokazuje co chce. Chce wejść na TVP i zobaczyć wszystkie konwencje i programy wyborcze. To nie zadanie TVN a TELEWIZJI PUBLICZNEJ I
@zyjdajzyc1: to mnie nie dziwi, jak TVP/PiS gruzowali TVN z powodu jakiejś licencji czy coś to też było "a czy konfederacja popiera tu TVN? potrzebujemy deklaracji" więc to naturalne, że po tym wzywaniu konfederacji do wyjaśnień wtedy teraz robi się to w stosunku do TVN. Szczególnie, że wszystko jest spójne -> TVN to to samo co PiS pod względem modus operandi.
@Ja-szczur: gościu, to tak jakbyś się pultał do mnie że nie chce wywiesić baneru konfederacji na płocie. Mój płot i robię co chce, prywatna stacja robi co chce. Wiem, że jest jej blisko do PO. Ale mam to w dupie, bo to YEBANA PRYWATNA STACJA. Za to mam żal do PISu, że nie mogę tam obejrzeć wszystkich kandydatów i ich program. I ich powinno isę yebać a nie pisać "tvp było