Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Za namową wykopków pojechałem do Holandii. Tam padłem ofiarą niewolnictwa i handlu ludźmi. Ze strony mafii i policji.
W holandii istnieje państwowy system niewolnictwa którego pilnuje policja.
Kiedy próbowałem uciec z niewolnictwa to byłem ścigany zarówno przez gangsterów jak i przez policję, policja pod byle pretekstem wsadza mnie do szpitali psychiatrycznych i ukradli moje nośniki danych na których miałem bitcoiny i dowody niewolnictwa.
Faszerują mnie bez mojej zgody psychotropami.
Agencja (mafia) nazywa sie #abwerkt ale zapewniam was że wam też to grozi bo za handlem ludźmi stoi policja tak jak za przemytem narkotyków. Holandia to państwo mafijne. I jeszcze oskarżają polskę o łamanie praworządności a sami prowadzą obozy koncentracyjne z polakami w 21 wieku.
Zanim się to wydarzyło dałem się nabrać na propagandę o europie i holandii tak jak wy, teraz wiem kim są holendrzy i ich policja.
Skoro policja bawi się w handel ludźmi to myślicie że nie pomagają w pedofilii elit albo innych przekrętach?
Chuop chciał zarobić w holandii a trafił na mafię i jest trzymany w szpitalu psychiatrycznym i okradziony.
Po tym co mnie spotkało teraz już wierzę w holocaust i w to jakimi psychopatami są germanie i że należy ich zniszczyć z planety.
Dlaczego polska ambasada nie ostrzega przed wyjazdem do holandii? Można stracić życie i bitcoiny tak jak ja.
Ja uciekłem to mnie wsadzono do szpitala psychiatrycznego ale reszta niewolników dalej tam pracuje po 10 lat bez umowy i mają płacone tyle co mafia rzuci.
Nie wyjeżdżajcie do holandii bo padniecie ofiarą handlu ludźmi i nikt wam nie pomoże.
#emigracja #holandia #policja #przestepczosc #pytanie #szury #przegryw #bitcoin



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
✨️ Autor wpisu (OP): @maggotbrain15:

Miałem bitcoiny na szyfrowanym dysku i wszystkie nośniki danych mi skradziono bo były tym nagrania niewolnictwa.

@WhiskeyIHaze:

Nie zażywam narkotyków. Policjanci przybijali sobie piątkę z gangsterem który mnie ścigał po holandii. Ci sami policjanci wsadzili mnie do szpitala psychiatrycznego i okradli mnie z nośników danych.

@mirko_anonim:

nie wyjadę bo jestem zamknięty w szpitalu psychiatrycznym