Wpis z mikrobloga

Wyborcza zrobiła artykuł z którego wynika, że jest bardzo duże zainteresowanie filmem zielona granica.

Wygląda na to, że wiele ludzi będzie chciało spędzić nadchodzący weekend w kinie. Tak wygląda odpowiedź przedstawicieli największej sieci kin w Polsce, czyli Heliosa:

Mamy bardzo budujące wyniki przedsprzedaży biletów na film 'Zielona granica' w naszej sieci kin. Jest to jeden z najlepszych wyników przedsprzedaży w odniesieniu do filmów polskich w tym roku. Według wstępnych szacunków możemy się spodziewać wyniku otwarcia na poziomie około 100 tysięcy widzów w kraju


No to sobie sprawdziłem kino Helios w Warszawie w Blue City, żeby nie było, że wybrałem jakiś Grudziądz. No to na dzień jutrzejszy czyli Sobota wygląda to tak, niebieskie to oczywiście wolne miejsca. No moim zdaniem szału nie ma, ale mogę się mylić. Ktoś powie, że przecież można kupić bilet w kasie no oczywiście, że można, tylko że ostatni film jaki oglądałem to Oppenheimer no i tutaj zarezerwowanie biletu przez internet w Sobotę wieczór graniczyło z cudem xD

#polityka #zielonagranica #neuropa #4konserwy
ekjrwhrkjew - Wyborcza zrobiła artykuł z którego wynika, że jest bardzo duże zaintere...

źródło: Kljhkj

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Helios


@ekjrwhrkjew:

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów[potrzebny przypis]. Dysponuje 54 kinami mającymi łącznie 302 ekrany i ponad 55 tysięcy miejsc. Od 31 sierpnia 2010 roku Helios S.A. jest częścią Grupy Agora S.A.[2]


i wszytko jasne
  • Odpowiedz