Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Głupia sprawa. Pochodzę z rodziny konserwatywnej, sporo wycierpiałem z gówniaka. W dodatku ojciec się ze mnie wyśmiewał, bił mnie.

Jestem teraz dorosły i chciałem zrobił plastykę twarzy: uszy mam odstające i możliwe, że podniosę policzki.
Czego się boję? Że wyśmieją mnie w domu, że zachowuję się jak baba, że co to za chłop co operuje się itd. Pomimo tego, że nie mieszkam od dawna z rodzicami to obawiam się opinii.

Miewał ktoś z was takie rozterki?

#operacjeplastyczne #medycynaestetyczna #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
W dodatku ojciec się ze mnie wyśmiewał, bił mnie.

Czego się boję? Że wyśmieją mnie w domu, że zachowuję się jak baba


@mirko_anonim: Chłopa bili w domu i wraca tam na niedzielny obiadek, może zamiast chirurga to psychologa wybierz i zerwij kontakty z rodziną najpierw PANIE DOROSŁY żebyś się na przyszłość nie musiał przejmować takimi pierdołami jak opinia patologii.
@mirko_anonim coraz więcej facetów dba o wygląd (jak byłam ostatnio w klinice to uwaga 3 facetów było przed mną w kolejce i wyglądali na hetero) wiec nie wiem czemu miałbyś się tym przejmować XD Znajdź tylko dobrego lekarza i poczytaj dokładnie opinie.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @noopek2, @Mezomorfix, @stepienz13posterunku, spoko na pewno wizyta u psycholog pomoże mi w tym, że jednak odstaję od reszty społeczeństwa w wyglądzie. Na pewno pomoże mi z odbieraniem mnie przez społeczeństwo.
Z ojcem trochę wyrównałem rachunki, bo trochę mu wygarnąłem i prawie wpie)doliłem.
Zjeżdżam tam tylko na święta.

@euphoriatears, jaki zabieg robiłaś?