Wpis z mikrobloga

Chciałbym poznać opinię wykopków w związku z filmem i wyrokiem (zapewne lewackiego) sądu

Czy Straż Graniczna stosowała tzw. pushbacki czyli zawrócenie osób nielegalnie przekraczających granicę z powrotem do miejsca, z którego osoby te przybyły, które są sprzeczne z Konstytucją RP i Konwencją genewską.

#ankieta #polityka #tylkoswiniesiedzawkinie #muremzamundurem

Czy Straż Graniczna stosowała pushbacki?

  • Tak 76.2% (16)
  • Nie 23.8% (5)

Oddanych głosów: 21

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

masz nadzieję, że SG łamała prawo międzynarodowe?


@krytyk__wartosciujacy: Szczerze? Tak.

I teraz Cie zadziwie bo jak ogolnie to jestem za przestrzeganiem przepisow i zazwyczaj jade po tych co je lamia tak jesli te przepisy naruszaja moje granice to mam je we
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy: I zanim to nastapi trza mu dac dch nad glowa, wyzywienie, i pewno opieke medyczna?

Fajne to prawo - wbijam sie na rzywy ryj i czekam. W tym czasie mam wszystko. Zgodnie z prawem nie mogo mnie wywalic od razu wiec se posiedze. OK w koncu mnie wywala i co robie? Ano wbijam na krzywy ryj.

Staus kartofla z automatu przysluguje kazdemu kto NIELEGALNIE prezkroczyl
  • Odpowiedz
we dupie mam takie prawo ktore zezwala na lamanie prawa

@gorzki99: w sumie racja, powinniśmy dziękować, że nie ma automatów strzelniczych, które zabijają każdego, kto przekroczy nielegalnie granicę.

trza mu dac dch nad glowa, wyzywienie, i pewno opieke medyczna?

wielu ludzi pomaga uchodźcom.
  • Odpowiedz
Polacy uciekali na zachód za komuny a tamci nie strzelali w plecy.


@krytyk__wartosciujacy: No uciekali - zazwyczaj przez przejscia graniczne. W taki lub inny sposob.

I potem ladowali w obozach czekajac na relokacje. Nie musisz mi mowic czegos co
  • Odpowiedz